Materace - Nowy Tomyśl - wielkopolskie

Pierwsze ślady osadnictwa na tych obszarach pochodzą sprzed 11 tysięcy lat, co wynika z pozostałości grobów skrzynkowych koło Wytomyśla oraz smolarni pod Jastrzębskiem Starym. Sama miejscowość powstała w XVIII wieku i jest jednym z najmłodszych miast Wielkopolski. Wówczas okolice te zaczęli zagospodarowywać osadnicy olęderscy, sprowadzani przez właścicieli tych ziem, rodzinę Szołdrskich. A co warto tutaj zobaczyć? Do obiektów wartych uwagi zaliczyć można między innymi kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa z 1780 roku, kościół Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy z 1895 roku, ratusz z 1879 roku, młyn z 1885 roku czy liczne kamienice, które nadają miejscowości unikalnego klimatu. Być może wielu z nas dodatków zdziwi fakt, ale Nowy Tomyśl ma w swojej historii wpisane uprawy chmielu. Pierwsze plantacje chmielu pojawiły się pod koniec drugiego dziesięciolecia XIX wieku, a do jego intensywnego rozwoju w drugiej połowie XIX wieku przyczynił się niemiecki kupiec pochodzenia żydowskiego – Józef Jakub Flatau. W całym kraju Nowy Tomyśl słynie też jako miasto wikliniarzy. Tradycje te sięgają XIX wieku, kiedy w te okolice sprowadzono z Ameryki Północnej specjalne odmiany wikliny. Co więcej, mieście co roku w ostatni weekend wakacji organizowany jest Jarmark Chmielo-Wikliniarski. W 1985 roku założono tutaj Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa.

Materace Nowy Tomyśl

Urząd Miasta
Poznańska 33, 64-300 Nowy Tomyśl


tel.: 61 442 66 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Na co dzień widzimy wiele osób, z których tryska energia. Jednak, skąd oni ją biorą? Jak się okazuje, wystarczy tylko zmiana stylu życia - w tym zwiększenie poziomu aktywności fizycznej oraz odpowiednio zbilansowane posiłki. Należy również pamiętać o zdrowym wypoczynku, jaki zagwarantować mogą materace Nowy Tomyśl, a także inne akcesoria sypialniane, takie jak kołdry czy poduszki. Podstawowym warunkiem jest tutaj dopasowanie każdego produktu do osobistych preferencji użytkownika. Pozwoli to na komfortowy sen, w czasie którego nasz organizm może się we właściwy sposób zregenerować. Wówczas rano obudzimy się pełni energii, sił i chęci do działania. Wynika to z faktu, iż zdrowy sen, bo o nim tu mowa, charakteryzuje się przede wszystkim odpowiednią długością i głębokością, a także wysoką jakością.

Materace w Nowy Tomyśl do nabycia także w internecie

Coraz więcej czasu spędzamy w sieci, przeglądając różnego rodzaju strony, w tym sklepy internetowe. Znajdziemy tutaj wiele ciekawych rzeczy - w tym także materace Nowy Tomyśl, które są w stanie zagwarantować nam zdrowy, a także komfortowy wypoczynek. Co prawda, przy ich wyborze nie mamy możliwości sprawdzenia kilku czynników, jednak na stronie znajdziemy rzetelny opis oraz wypunktowane parametry. Pomoże nam to w wyborze jak najlepiej dopasowanego do nas modelu.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Nowy Tomyśl

Sypialnia małżeńska to miejsce, w którym para może spokojnie wypocząć po długim i pełnym wrażeń dniu. Jednak, aby było to możliwe, to warto postawić w pierwszej kolejności na zdrowy i spokojny sen. W tym celu zaleca się zainwestowanie w materace Nowy Tomyśl, które charakteryzują się unikalnymi cechami, takimi jak wysoka elastyczność punktowa oraz możliwość redukcji drgań. Ponadto, przy ich wyborze należy uwzględnić preferencje nie jednej, a dwóch osób. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Nowy Tomyśl

Sypialnia może być wyposażona w unikalne łóżka pojedyncze o wymiarach 80x200 cm lub 90x200 cm. Aby móc zapewnić sobie komfortowy wypoczynek, warto już dziś zainwestować w materace Nowy Tomyśl. Są to modele, które poprzez wyjątkową budowę, są w stanie zagwarantować zdrowy i spokojny wypoczynek. Różnią się one między sobą głównie rodzajem wypełnienia oraz stopniem twardości. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, a dzięki dużej różnorodności z pewnością każdy z nas znajdzie coś dla siebie!

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Nowy Tomyśl

Poszukując wygodnego rozwiązania do sypialni, warto uwzględnić wysokiej jakości materace Nowy Tomyśl. Są to wysokiej jakości produkty, które charakteryzują się wykorzystaniem antyalergicznych materiałów. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Uwzględniając osobiste potrzeby i preferencje użytkownika, możemy zagwarantować sobie zdrowy i komfortowy wypoczynek. Wynika to z faktu, iż gwarantuje najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała, przez co wspierają kręgosłup.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Nowy Tomyśl

Każdy z nas chce się wyspać w komfortowych warunkach. W tym celu należy zainwestować w wysokiej jakości materace Nowy Tomyśl. Warto jednak zaznaczyć, że nie są one jedynym elementem wyposażenia komfortowego łóżka. Składa się ono także z wysokiej jakości kołdry, poduszki i poszwy. Gwarantują one higieniczne warunki do wypoczywania, a także znacząco podnoszą jakość snu. Z uwagi na to musimy pamiętać, aby przy ich wyborze uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje.

Wybrani najlepsi producenci materacy