Materace - Rawicz - wielkopolskie

Miasto zostało założone w 1638 roku przez Adama Olbrachta Przyjemskiego na terenie jego wsi Sierakowo na tzw. surowym korzeniu. Początek XVIII wieku, to „czarny” okres w dziejach Rawicza. Najpierw pożar, później wielka wojna północna i przemarsze wojsk rosyjskich. Natomiast w połowie XVIII wieku miasto zaczęło się odradzać, a wiązało się to głównie z rozkwitem rzemiosła. Skupiali się oni w cechach, a najważniejszym z nich był cech sukienniczy, założony w 1640 roku. Dzięki temu w ostatnich latach XVIII wieku Rawicz zajmował pierwsze miejsce wśród wielkopolskich ośrodków tkactwa sukiennego. Przyczyniło się to do wzbogacenia miasta, a także jego mieszkańców. A co warto tutaj zobaczyć? Otóż do rejestru zabytków wpisuje się wiele obiektów. Do nich zalicza się barokowy ratusz na Rynku, kościół neogotycki pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania Najświętszej Marii Panny czy kościół poewangelicki pw. św. Andrzeja Boboli. Jeśli chcemy odpocząć na terenach zielonych, to warto udać się do parku, w którym znajduje się również amfiteatr.

Materace Rawicz

Urząd Miasta
Marszałka Józefa Piłsudskiego 21, 63-900 Rawicz


tel.: 65 616 49 80

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–17:00
wtorek 08:00–14:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–14:00
piątek 08:00–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Nie da się zaprzeczyć, że każda miejscowość ma swój indywidualny urok. Jednak zanim wyrobimy sobie zdanie o konkretnym miejscu, to warto zapoznać się z jego historią oraz atrakcjami. W tym celu warto zadbać o spore pokłady energii, dzięki którym jesteśmy w stanie dokładnie zwiedzić Rawicz! Można pozyskać ją z odpowiednio zbilansowanych posiłków lub poprzez właściwe wysypianie się. Mowa tutaj o zdrowym śnie, czyli takim, po którym charakteryzuje się wysoką jakością, prawidłową głębokością oraz dopasowaną do wieku długością. Można go rozpoznać po tym, że każdego ranka budzimy się wypoczęci, pełni energii, a także w dobrym humorze. Przekłada się to na właściwe funkcjonowanie w ciągu dnia, a także wspiera pracę licznych układów, do których zalicza się m.in. układ pokarmowy, nerwowy czy immunologiczny. A jak zagwarantować sobie zdrowy sen? Najlepiej poprzez zainwestowanie w komfortowe łóżko, które składa się z kilku elementów, takich jak materace Rawicz, kołdry czy poduszki.

Materace Rawicz do nabycia także w internecie

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że materace Rawicz są dostępne nie tylko w salonach stacjonarnych, ale także w sklepach internetowych! Coraz więcej osób decyduje się właśnie na tę opcję, gdyż możemy zapoznać się z całym asortymentem, a także przeczytać rzetelny opis znajdujący się przy każdym modelu. Pozwala to na niemalże idealnie dopasowanie się do potrzeb i preferencji użytkownika. Warto rozważyć to rozwiązanie, gdyż jest po prostu praktyczne, bo oszczędzamy przede wszystkim czas.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Rawicz

Każda para uwielbia zasypiać w swoich ramionach. Z uwagi na to, warto zainwestować w wysokiej jakości materace Rawicz, które dostępne są w różnych wariantach. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Dla par zaleca się modele wyróżniające się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. W ten sposób możemy się spokojnie wyspać i to niezależnie od tego, o której godzinie partner wstaje!

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Rawicz

Na współczesnym rynku mamy dostęp do wysokiej jakości podłoży do spania, takich jak materace Rawicz. Różnią się one pod wieloma względami, a uwzględnia się tutaj rodzaj wypełnienia, stopnień twardości czy rozmiar. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wpasować je w każde łóżko - duże i małe! Pamiętajmy jednak, aby uwzględnić osobiste potrzeby oraz preferencje użytkownika, gdyż znajdziemy tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Rawicz

Bez dwóch zdań coraz więcej osób stawia na wysokiej jakości materace Rawicz. Pozwalają one na skomponowanie komfortowego łóżka jednak, aby było to możliwe, o pod uwagę bierzemy przede wszystkim osobiste potrzeby i preferencje użytkownika, do których zalicza się wiek, stan zdrowia, rodzaj wypełniania, stopień twardości oraz rozmiar. Wysokiej jakości modele, takie jak materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, możemy zakupić w sklepie stacjonarnym oraz internetowym.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Rawicz

Komponując wygodne łóżko, stawiamy głównie na materace Rawicz. Wynika to z faktu, iż są to najważniejsze elementy każdej sypialni, aczkolwiek nie jedyne. Jak się okazuje, zarówno na jakość, jak i długość czy efektywność naszego snu wpływają inne kwestie, takie jak kołdry, poduszki czy poszwy. Pozwalają one na zwiększenie komfortu termicznego, jak to jest w przypadku kołdry, jak i stabilizują górne partie ciała, czyli głowę, barki oraz kręgosłup w odcinku szyjnym, co odnosi się do poduszki.

Wybrani najlepsi producenci materacy