Materace - Śrem - wielkopolskie

Śrem był po raz pierwszy wspomniany w dokumentach pisanych z 1136 jako ważny gród kasztelański. W 1253 Przemysł I lokował tu na lewym brzegu Warty miasto, tym samym Śrem stanowi jedną z najstarszych lokacji miejskich w Wielkopolsce, równą wiekiem Poznaniowi. W późnym średniowieczu nastąpił gwałtowny rozwój miasta związany z położeniem przy szlaku łączącym Poznań z Wrocławiem i rozwojem sukiennictwa. Z 1507 roku pochodzi pierwsze świadectwo istnienia osiedla żydowskiego w Śremie. Natomiast wiek XVII to okres wielkich klęsk, w wyniku których miasto podupadło. Na szczęście do dziś zachowało się wiele zabytków! Do nich zaliczymy przede wszystkim rynek, który jest prostokątnym placem wytyczonym w XVI wieku. Ciekawą atrakcją jest okazała budowla przy śremskim rynku, jaką jest ratusz datowany na 1838 rok. Gmach nawiązuje do klasycyzmu i wczesnego renesansu włoskiego. Do innych, ale równie ciekawych obiektów zalicza się kościół Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej, zespół poklasztorny franciszkanów czy też kościół Świętego Ducha. Jeśli natomiast wolimy spędzić czas na świeżym powietrzu, to warto udać się do parków. Jest to m.in. Park Miejski im. Powstańców Wielkopolskich 1918–1919, Miejski Park Ekologiczny im. Włodzimierza Puchalskiego, Park Odlewnika oraz Park 750-lecia.

Materace Śrem

Urząd Miejski
plac 20 Października 1, 63-100 Śrem


tel.: 61 283 52 25

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:00-15:00
wtorek 7:00-15:00
środa 7:00-15:00
czwartek 7:00-15:00
piątek 7:00-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Chcąc zagwarantować sobie zdrowy i spokojny wypoczynek, warto w pierwszej kolejności postawić na materace Śrem. Są to innowacyjne modele, które wyróżniają się niezwykle ciekawym wypełnieniem oraz wynikającymi z nich właściwościami. Obecnie dzieli się je na piankowe, sprężynowe, a także hybrydowe. Z uwagi na to, przy ich wyborze należy uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje. A dlaczego dbanie o odpowiednio dopasowane do nas podłoże do spania jest tak ważne? Jak się okazuje, to właśnie ono jest odpowiedzialne za zdrowy sen, czyli taki, który możemy rozpoznać po tym, że każdego ranka budzimy się wypoczęci, pełni sił i energii. Nie da się również zaprzeczyć, że wyspany człowiek, to szczęśliwy człowiek. Co więcej, przekłada się to na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Wynika to z faktu, że nasze ciało ma czas na właściwą regenerację.

Materace Śrem do nabycia także w internecie

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że materace Śrem są dostępne nie tylko w salonach stacjonarnych, ale także znajdziemy je na stronach internetowych! Jest to wygodna opcja, dzięki której nie musimy wychodzić z domu, aby zobaczyć, porównać lub nabyć wysokiej jakości podłoże do spania. Co więcej, daje nam dostęp do całego asortymentu oraz rzetelnych opisów. Przekłada się to na niemalże idealne dopasowanie podłoża do spania do użytkownika.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Śrem

Sypialnia małżeńska to miejsce, które ma zagwarantować nie jednej, a dwóm osobom zdrowy wypoczynek. Oznacza to, że w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednio dopasowane do preferencji obu użytkowników łóżko. Obejmuje to takie elementy wyposażenia, jak materace Śrem. Są one dostępne w wielu wariantach, a różnią się przede wszystkim rodzajem wypełnienia. Z uwagi na to, dzieli się je na materace piankowe, sprężynowe czy hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Śrem

Na współczesnym rynku znajdziemy łóżka o różnych wymiarach. Modele pojedyncze są szczególnie pożądane przy urządzaniu sypialni dziecka, nastolatka lub seniora. Pamiętajmy jednak, aby od razu wyposażyć je w materace Śrem, które są w stanie zagwarantować zdrowy i spokojny wypoczynek! Na współczesnym rynku są dostępne modele z wypełnieniem piankowym, sprężynowym oraz hybrydowym, dlatego warto przy ich wyborze uwzględnić osobiste preferencje.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Śrem

Współczesne rozwiązania bez wątpienia ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Wiele z nich poprawia także jakość życia człowieka. Do nich zalicza się m.in. materace Śrem, które są w stanie właściwie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Wynika to z właściwego dopasowania produktu do naszych osobistych preferencji. Jest to niezwykle ważne, gdyż na współczesnym rynku znajdziemy przede wszystkim materace piankowe, sprężynowe czy też hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Śrem

Urządzają komfortową sypialnię, nie możemy zapomnieć o wyposażeniu jej w odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb oraz preferencji łóżko. Obejmuje ono przede wszystkim materace Śrem, jednak to nie wszystko! Znaczną rolę odgrywają tutaj liczne akcesoria sypialniane, takie jak kołdry, poduszki i poszwy. Warto o nich pamiętać, gdyż również wpływają na jakość oraz długość naszego wypoczynku.

Wybrani najlepsi producenci materacy