Materace - Swarzędz - wielkopolskie

Szacuje się, że ślady osadnictwa człowieka w okolicach Swarzędza sięgają 8–3,5 tys. lat p.n.e. Na dowód mamy liczne stanowiska archeologiczne głównie z okresu kultury łużyckiej i przeworskiej, a także z mezolitu i wczesnego średniowiecza. Aczkolwiek pierwsze wzmianki pisane pojawiły się w 1366 i dotyczyły one wsi Swarancz lub Swanrancz należącej do rodziny Górków herbu Łodzia. Obecnie znajdziemy tutaj zabytki wpisane do rejestru zabytków województwa wielkopolskiego i zaliczyć do nich można historyczne założenie urbanistyczne, kościół pw. św. Marcina z 1638 oraz zespół pałacowy obejmujący: pałac, park i Skansen Pszczelarski w dzielnicy Nowa Wieś. Oprócz tego unikalnego klimatu nadają tutaj domy pochodzące z przełomu XVIII/XIX lub XIX wieku. Obecnie w mieście znajdziemy wiele małych i średnich przedsiębiorstw, m.in. z branży stolarskiej czy tapicerskiej. Obecne są tutaj także duże podmioty gospodarcze, w tym firmy posiadające kapitał zagraniczny. Co więcej, być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, ale w Swarzędzu urodził się polski inżynier, podróżnik i kajakarz, czyli Aleksander Ludwik Doba.

Materace Swarzędz

Urząd Miasta i Gminy
Rynek 1, 62-020 Swarzędz


tel.: 61 651 20 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:30-15:30
wtorek 8:00-15:00
środa 8:00-15:00
czwartek 8:00-15:00
piątek 8:00-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny w dzisiejszych czasach jest zdrowy i spokojny sen. Wpływa na niego wiele czynników, w tym to, jaki styl życia prowadzimy, a to ma związek m.in. z obowiązkami domowymi i zawodowymi. Jednak, czym tak naprawdę jest ten zdrowy sen, o którym ostatnio tak głośno? Otóż można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni sił oraz w dobrym humorze. Co więcej, charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Przekłada się to na całkowitą regenerację organizmu, a tymi samym prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Warto również zaznaczyć, że na dłuższą metę, korzystanie wpływa na właściwą pracę licznych układów, w tym układu immunologicznego, nerwowego oraz pokarmowego. A co robić, aby móc się zdrowo wyspać? W dużej mierze wystarczy stosować się do zasad higieny snu oraz zainwestować w komfortowe łóżko wyposażone w materace Swarzędz.

Materace Swarzędz do nabycia także w internecie

Decydując się na materace Swarzędz, warto sprawdzić, jakie modele wchodzą nie tylko w ofertę sklepów stacjonarnych, ale także internetowych Dlaczego? Jak się okazuje, nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że sklep internetowy daje dostęp do całego asortymentu, a także specyfikacji wszystkich produktów. W ten sposób jesteśmy w stanie niemalże idealnie dopasować do swoich osobistych potrzeb i preferencji wybrany model.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Swarzędz

W każdym domu znajduje się sypialnia małżeńska gdzie my, jako rodzice możemy spokojnie wypocząć lub spędzić czas ze swoją drugą połówką. Jednak, aby móc zagwarantować sobie spokojny wypoczynek, warto powstać na komfortowe materace Swarzędz. Są to wysokiej jakości modele wyróżniające się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Z uwagi na to, możemy postawić zarówno na materace hybrydowe, jak i piankowe czy sprężynowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Swarzędz

Szacuje się, że najczęstszym rozwiązaniem w sypialniach dla dzieci, nastolatków, singli czy seniorów stawiamy na łóżka pojedyncze. Są do wąskie modele, najczęściej o wymiarach 80x200 cm lub 90x200 cm, które idealnie sprawdza się w sypialniach o małym metrażu. Jednak, aby móc zagwarantować sobie zdrowy sen, to warto również postawić na materace Swarzędz. Przy ich wyborze należy uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje, gdyż są dostępne w różnych wariantach, w tym jako materace piankowe, sprężynowe czy też hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Swarzędz

W dzisiejszych czasach stawiamy przede wszystkim na komfortowe rozwiązania. Mogą one uwzględniać kilka dziedzin - w tym zdrowy sen. Jest on ważny, gdyż umożliwia właściwą pracę organizmu pod kątem psychicznym i fizycznym w ciągu dnia. Na jego jakość oraz długość pływają przede wszystkim materace Swarzędz. Są to produkty, które w znaczący sposób podnoszą komfort w czasie snu - wystarczy tylko odpowiednio dopasować je do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika! Nie jest to trudne, gdyż na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Swarzędz

Bez dwóch zdań, komponując komfortowe łóżko, należy postawić na wysokiej jakości materace Swarzędz. Jednak należy tutaj uwzględnić także inne akcesoria sypialniane. Do nich zaliczyć można m.in. kołdry, które odpowiadają za komfort termiczny. Nie możemy również zapomnieć o poduszkach, które wspierają górne partie ciała, w tym głowę, barki oraz kręgosłup w odcinku szyjnym. Na dużą uwagę zasługują również poszwy - w końcu odpowiadają za ochronę kołdry i poduszki!

Wybrani najlepsi producenci materacy