Materace - Trzebnica - dolnośląskie

Trzebnica położona jest we wschodniej części Wzgórz Trzebnickich, a obecnie stanowi jedno z miast aglomeracji wrocławskiej. Sama nazwa miejscowości pochodzi od prasłowiańskiego czasownika terbiti, czyli karczować, np. las lub trzebić. Po dodaniu przyrostka -nica, mamy do czynienia ze współczesną nazwą miasta. Drugim wyjaśnieniem może być słowo “trzeba”, czyli prasłowiańskie określenie na składanie ofiary dla przodków. Wielu historyków łączy osadę ze śląskim plemienia Trzebowian. Sama historia miasta datowana jest na 500 tys. lat, a wszystko to z uwagi na znalezienie najstarszego obozowiska ludzkiego (Homo erectus), które odkrył archeolog Jan Michał Burdukiewicz. Z uwagi na historię, znajdziemy tutaj klasztory, folwarki, kościoły, dawne domy czy pałacyk. Za zabytki uznaje się także ratusz. Nie każdy z nas zdaje sobie również sprawę z tego, że w Trzebnicy znajduje się jedno z miejsc spoczynku władców Polski - bazylika św. Jadwigi. Jest to miejsce spoczynku Henryka I Brodatego i Jadwigi Śląskiej.

Materace Trzebnica

Urząd Miejski
plac Piłsudskiego 1, 55-100 Trzebnica


tel.: 71 312 06 11

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–15:30
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Hotel Trzebnica to miejsce w niemalże doskonałej lokalizacji, przez co możemy zapoznać się z zabytkami oraz najpiękniejszymi miejscami w tym mieście. W hotelu, jak i w domu liczy się wygodne miejsce do spania, które zagwarantuje nam zdrowy wypoczynek. Wbrew pozorom, nie jest to zmarnowany czas, gdyż poświęcamy go na regenerację - zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Mówiąc zdrowy sen, mamy na myśli taki, po którym rano budzimy się wypoczęci, pełni energii i w dobrym humorze. Jest to możliwe z uwagi na fakt, iż charakteryzuje się wysoką jakością, odpowiednią głębokością czy też długością dopasowana do wieku użytkownika. A dlaczego tak naprawdę powinniśmy postawić zdrowy sen? Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że regularny, właściwy wypoczynek przekłada się na właściwą pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego, immunologicznego czy nerwowego. Co więcej, dostarcza nam energii na cały dzień oraz sprawia, że nasza praca jest efektywna.

Materace w Trzebnica do nabycia także w internecie

Decydując się na materace Trzebnica, wielu z nas wydaje się, że musimy wybrać je osobiście w salonach stacjonarnych. Czy aby na pewno? Jak się okazuje - niekoniecznie. Wysokiej jakości modele znajdziemy również w sklepach internetowych. Jest to o wiele wygodniejsze, gdyż nie musimy wychodzić z domu, aby zapisać się z całym asortymentem. Co więcej, każdy model posiada rzetelny opis, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapoznać się z parametrami, a także ułatwi wybór.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Trzebnica

Sypialnia małżeńska to miejsce, które dzielimy z partnerem. Nic zatem dziwnego, że przy jej urządzaniu idziemy na liczne kompromisy. Podobnie jest przy wyborze łóżka. Wyposażając go w materace Trzebnica, należy mieć na uwadze zarówno potrzeby jednej osoby, jak i drugiej. Dodatkowo każdy model powinien charakteryzować się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że warto postawić na szersze modele, np. 140x200 lub 160x200 cm, które zagwarantują dwóm osobom dostatecznie dużo miejsca do zdrowego wypoczynku.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200

Urządzając sypialnię i wyposażając ją w łóżko pojedyncze, warto postawić na wąskie materace Trzebnica. Najczęściej ich rozmowa waha się w granicy 80x200 cm lub 90x200 cm. Niezależnie od tego, warto wziąć pod uwagę osobiste potrzeby i preferencje, gdyż pozwalają one na odpowiednie dopasowanie modelu do użytkownika. Przekłada się to na właściwe wsparcie kręgosłupa, a wszystko to z uwagi na możliwość niemalże idealnego dopasowania się do anatomicznych kształtów ciała. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Trzebnica

W dzisiejszych czasach mamy coraz większa świadomość tego, jak ważny jest zdrowy i spokojny wypoczynek. Właśnie dlatego inwestujemy w wygodne materace Trzebnica, które wyróżniają się antyalergiczność oraz niemalże idealnym dopasowaniem się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Przekłada się to na właściwe wsparcie kręgosłupa oraz całej sylwetki, dzięki czemu możemy zregenerować się pod kątem fizycznym i psychicznym. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy

Łóżko to nie tylko materace Trzebnica, które stanowią jego bazę, ale także inne akcesoria sypialniane. W ich skład wchodzą m.in. kołdry, odpowiadające za właściwy komfort termiczny oraz przyjemne wrażenie otulenia. Innym, ale równie ważnym elementem są poduszki. Podobnie jak materace Trzebnica, umożliwiają prawidłowe wsparcie, tyle że górnych partii ciała, czyli głowy, barków czy kręgosłupa w odcinku szyjnym. Nie zapominajmy również o poszwach - w końcu umożliwiają ochronę przed zabrudzeniami!

Wybrani najlepsi producenci materacy