Materace - Jelcz-Laskowice - dolnośląskie

Jelcz-Laskowice to miasto znajdujące się na Nizinie Śląskiej. Już na pierwszy rzut oka widać, że nazwa tego miasta skąd się z dwóch połączonych nazw osobnych miejscowości - Jelcza i Laskowic. Wzmianka o Jelczu w formie lalche pochodzą z 1245 roku, a o Laskowcach w formie Lazcouichi - z 1203 roku. Można znaleźć tutaj kilka ciekawych zabytków, takich jak ruina zamku wodnego, którego początki mogą sięgać nawet VI wieku, jednak na pewno istniał w 1268. Oprócz tego znajdziemy tutaj pałac na ulicy Kukułczej 1 czy kościół św. Stanisława. Obecnie w Jelczu-Laskowicach funkcjonuje wiele zakładów przemysłowych, w tym Toyota, Italmetal, Autoliv czy Stelweld oraz ponad 1200 prywatnych podmiotów gospodarczych w różnych dziedzinach. Oczywiście z uwagi na połączenie dwóch miejscowości, wyróżnia się tutaj dwie części miasta. W Jelczu jest strefa przemysłowa - ulica Zachodnia, Inżynierska czy Fabryczna. Natomiast Laskowice to centrum, osiedle Hirszfelda, osiedle Piastowskie czy osiedle Metalowców.

Materace Jelcz-Laskowice

Urząd Miasta i Gminy
Wincentego Witosa 24, 55-230 Jelcz-Laskowice


tel.: 75 645 51 10

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 8:30-16:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

W dzisiejszych czasach wciąż zapominamy, że na sen przeznaczamy średnio ⅓ swojego życia, czyli około ośmiu godzin dziennie. Warto zatem już dziś zadbać o to, aby czas ten poświęcić na zdrowy sen. Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni on w naszym życiu. To w końcu odpowiada on za prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia oraz usprawnienie pracy licznych układów, w tym układy pokarmowego, nerwowego czy immunologicznego. Jednak, czym on tak naprawdę jest? Rozpoznajemy go po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni sił i w dobrym humorze, natomiast charakteryzuje się wysoką jakością, a także odpowiednią długością oraz głębokością. Można o niego zadbać na wiele sposobów, a najlepszym jest zmiana trybu życia. Obejmuje to wyeliminowanie czynników stresogennych czy zwiększenie poziomu aktualności fizycznej. Oprócz tego warto już dziś zastanowić się nad wyposażeniem swojego łóżka w materace Jelcz-Laskowice.

Materace w Jelcz-Laskowice do nabycia także w internecie

Wielu z nas zastanawia się, czy materace Jelcz-Laskowice dostępne są jedynie w sklepach stacjonarnych. Jak się okazuje - nie, gdyż możemy je zakupić również za pośrednictwem sklepu internetowego. Mamy tam całodobowy dostęp do całego asortymentu, a każdy model jest rzetelnie opisany. Dzięki temu każdy z nas niezależnie od miejsca zamieszkania czy godzin pracy może wyposażyć w nie swoją sypialnię.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Jelcz-Laskowice

Każda para chce móc zasnąć w swoich ramionach i rano obudzić się w pełni sił. Na kwestię tą wpływają przede wszystkim materace Jelcz-Laskowice. Modele przeznaczone dla par wyróżniają się przede wszystkim wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Najczęściej zaleca się tutaj materace sprężynowe, których wypełnienie stanowią nowoczesne sprężyny kieszeniowe. Jednak równie dobrym rozwiązaniem będą modele piankowe! Tak naprawdę liczy się tylko odpowiednie dopasowanie produktu do osobistych potrzeb i preferencji nie jednej, a dwóch osób.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200

Komfortowe łóżko składa się z trzech podstawowych kwestii - podłoża do spania, kołdry i poduszki. Na największą uwagę zasługują materace Jelcz-Laskowice, gdyż to właśnie one są odpowiedzialne za wsparcie kręgosłupa oraz stabilizowanie całej sylwetki. Jest to możliwe przede wszystkim w uwagi na budowę, wypełnienie, (materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe) i wynikające z niego właściwości. Przyczynia się to do najlepszego dopasowania podłoża do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Jednak, aby było to możliwe, to materace Jelcz-Laskowice muszą być właściwie dopasowane do potrzeb i preferencji użytkownika, a także rozmiaru łóżka.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Jelcz-Laskowice

Wielu z nas marzy o zdrowym i spokojnym wypoczynku w komfortowych warunkach. Tylko, co na to wpływa? Głównym czynnikiem odpowiedzialnym za efektywny sen to materace Jelcz-Laskowice. Ich unikalna budowa oraz wynikające z niej właściwości gwarantują najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, przez co są w stanie zapewnić wsparcie dla całej sylwetki. Pamiętajmy jednak, aby przy ich wyborze uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje, gdyż na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy

Chcąc zadbać o zdrowy i spokojny sen, musimy pamiętać nie tylko o najważniejszych elementach wyposażenia łóżka, jakim są materace Jelcz-Laskowice, ale także o licznych akcesoriach sypialnianych. Naszą uwagę powinny przykuć przede wszystkim poszwy na kołdry i poduszki, gdyż nie tylko podkreślają aranżacje, ale również zwiększają higieniczne warunki w łóżku. W ten sposób ograniczają obecność alergenów, co przekłada się na wzrost jakości snu. Poza tym łóżko nie byłoby kompletne bez poduszki czy kołdry!

Wybrani najlepsi producenci materacy