Materace - Strzegom - dolnośląskie

Strzegom leży na terenie Przedgórza Sudeckiego, w otoczeniu wzgórza Strzegomskiego. Nieopodal miasta znajdziemy najwyższe wzniesienie tychże wzgórz, czyli górę Krzyżową o wysokości 354 m n.p.m. Historia miasta sięga X wieku, a najwięcej wywodów wynika z nazwy miasta. W zależności od literatury można przyjąć, że Strzegom wywodzi się od słowa strzec lub strzyc. Inne teorii obejmują warunki fizjograficzne terenu - Wzgórza strzegomskie, na których miasto to powstało. Obecna nazwa została zatwierdzona administracyjnie w 1946 roku. Strzegom posiada dość ciekawą i bogatą historię, którą z pewnością pośrednio mogą opowiedzieć liczne zabytki. Znajdziemy tutaj przede wszystkim bazylikę świętych apostołów Piotra i Pawła z XIV, zespół klasztorny karmelitów czy wieżę ratuszową (targową) z XV/XVI wieku. Co ciekawe, na liście zabytków znajduje się także dworzec kolejowy “Grabina” czy mury obronne z połowy XIV wieku. Z bardziej współczesnych informacji, to Strzegom stanowi ważny ośrodek przemysłu kamieniarskiego, Istnieje tutaj kilkadziesiąt firm zajmujących się wyrobami z granitu i bazaltu. Z materiałów tych powstało wiele obiektów w Polsce, w tym pomnik Bohaterów Westerplatte w Gdańsku.

Materace Strzegom

Urząd Miejski
Rynek 38, 58-150 Strzegom


tel.: 74 856 05 99

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-16:00
wtorek 7:30-16:00
środa 7:30-16:00
czwartek 7:30-16:00
piątek 7:30-13:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

W każdym mieście kryje się coś wyjątkowego. Jedne od razu odsłaniają swoje tajemnice, w innych musimy się ich naszukać. Aby mieć siły do poznawania nowych miejsc, takich jak, chociażby Strzegom, to warto się zdrowo wyspać. W dzisiejszych czasach jest to szczególnie ważne, gdyż żyjemy w ciągłym stresie, a na głowie mamy liczne obowiązki związane z życiem prywatnym i zawodowym. Znajdując zalecane osiem godzin w ciągu doby na zdrowy sen, jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia oraz efektywnie wypełniać swoje obowiązki. Jednak, czym tak dokładnie charakteryzuje się zdrowy wypoczynek? Przede wszystkim wyróżnia się trzema parametrami - wysoką jakością, odpowiednią długością oraz głębokością. Można go rozpalać po tym, że rano budzimy się wypoczęci i pełni energii. Jednak nie wystarczy się tylko położyć do łóżka, gdyż na zdrowy sen wpływa wiele czynników, w tym odpowiednio skomponowane łóżko.

Materace w Strzegom do nabycia także w internecie

Człowiek ułatwia sobie życie jak tylko może. Przede wszystkim opiera się to o inwestowanie w różnego rodzaju sprzęty, które mają pomóc w codziennym życiu. Jednak za wielkie udogodnienie uważa się również zakupy online. W sieci możemy znaleźć wiele rzeczy, w tym wysokiej jakości materace Strzegom. Są to unikalne produkty, które wyróżniają się swoją unikalną budową oraz wyjątkowymi właściwościami. Decydując się na materace Strzegom ze sklepu internetowego, mamy dodatkowo możliwość zapoznania się z ich parametrami czy rzetelnym opisem i to w dogodnych dla nas godzinach!

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Strzegom

Aranżacja sypialni to dla niejednego z nas twardy orzech do zgryzienia. Właśnie dlatego warto już dziś zadbać nie tylko o odpowiednią kolorystykę czy styl, ale także wyposażenie swojego łóżka w wysokiej jakości materace Strzegom. W przypadku sypialni małżeńskiej muszą być one dopasowane do osobistych potrzeb i preferencji nie jednego, a dwóch użytkowników. Co więcej, powinny wyróżniać się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań wywoływanych przez partnera. Z uwagi na to, najlepszym rozwiązaniem będą materace sprężynowe lub hybrydowe! A jeśli uwzględnimy wszystkie parametry, to i w modele piankowe można zainwestować.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200

Współczesne materace Strzegom produkowane są z najwyższej jakości materiałów, które wyróżniają się antyalergiczność. W ich wnętrzu znajdziemy nowoczesną piankę lub sprężyny kieszeniowe. W zależności od rodzaju, jedne model może zawierać jedną lub kilka połączonych ze sobą piankę, a nawet sprężyny (tzw. materace hybrydowe). W ten sposób każdy z nas jest w stanie znaleźć idealny produkt dla siebie. Pamiętajmy również, aby przy wyborze idealnego podłoża do spania uwzględnić metraż sypialni, który wpływa na rozmiar łóżka. Do łóżek pojedynczych i wąskich najlepiej pasować będą materace Strzegom o wymiarach 80x200 lub 90x200 cm.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Strzegom

Na zdrowy sen wpływa przede wszystkim odpowiednio skomponowane łóżko w sypialni. Składa się ono z kilku podstawowych elementów, aczkolwiek za najważniejszy uważa się materace Strzegom. Są to wyjątkowe produkty, które są w stanie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Dzięki temu odpowiadają za wsparcie kręgosłupa oraz całej sylwetki, co przekłada się na wzrost poziomu wygodny. Nic zatem dziwnego, że materace Strzegom świetnie sprawdzą się w każdej sypialni, niezależnie od płci czy wieku! W końcu w ich wnętrzu znajduje się nowoczesne wypełnienie - pianka lub sprężyny.

Kołdry, poduszki, poszwy

Akcesoria sypialniane to elementy wyposażenia łóżka, które podobnie, jak materace Strzegom mają za zadanie zapewnić nam zdrowy i komfortowy wypoczynek. Wśród nich wyróżnia się m.in. stelaż, prześcieradła czy poszwy, które mają za zadanie zapewnić higieniczne warunki w łóżku. Jednak za najważniejsze akcesoria sypialniane uważa się poduszki. Gwarantują one właściwe wsparcie dla głowy, barków oraz kręgosłupa szyjnego. Oprócz tego nie można zapomnieć o kołdrze! To właśnie ona przyjemnie otula nasze ciało do snu oraz odpowiada za komfort termiczny.

Wybrani najlepsi producenci materacy