Materace - Góra - dolnośląskie

Góry kojarzą nam się z ukształtowaniem terenu i licznymi szczytami, które możemy zdobywać. Nazwa miejscowości Góra pochodzi od polskiej nazwy wypukłej formy ukształtowania terenu. Sama miejscowość w jako Góra została wymieniona w 1327 roku w łacińskim dokumencie. Natomiast pierwsza wzmianka o wsi o tej nazwie pojawiła się już w 1155 roku w bulli papieża Hadriana IV. Na przestrzeni wieków miasto szybko się rozwijało i posiadało szereg przywilejów, w tym prawo targowe, handel solą czy mennicę. Te wspaniałe czasy przerwała wojna trzydziestoletnia, a w styczniu 1741 roku Góra wraz z innymi miastami śląskimi przeszła pod panowanie pruskie. Do wojewódzkiego rejestru zabytków zalicza się zespół budowlany i założenie urbanistyczne. Znajdziemy tutaj kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej z lat 1460-1550. Za atrakcje można uważać również dawną wieżę - basztę obronną pełniącą także funkcję więzienia. W Górze urodził się Radosław Kałużny - polski piłkarz, ofensywny pomocnik i obrońca. Z tego miejsca pochodzi również nazistowski zbrodniarz wojenny, którym by Werner Naumann.

Materace Góra

Urząd Miasta i Gminy
Mickiewicza 1, 56-200 Góra


tel.: 65 544 36 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:00-16:00
piątek 7:00-14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, dlaczego obecnie sen jest tak ważny. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż odpowiada on za prawidłowe funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia, a także dobre samopoczucie. Opis ten dotyczy zdrowego snu, który można rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni energii czy sił. Na kwestię tą wpływ na wiele czynników, w tym ograniczenie stresu, zwiększenie poziomu aktywności fizycznej czy odpowiednio zbilansowana dieta. Jednak bez dwóch zdań, za najważniejsze uznaje się wysokiej jakości podłoże do spania, czyli materace Góra. To właśnie one są w stanie zagwarantować każdemu z nas komfortowe warunki do wypoczywania. W ofercie sklepów stacjonarnych i internetowych znajdziemy wiele modeli, które między sobą różnią się głównie rodzajem wypełniania oraz wynikającymi z tego faktu właściwościami. Taka różnorodność z pewnością pozwoli nam na wybranie odpowiadającego naszym potrzebom modelu.

Materace w Góra do nabycia także w internecie

Niezaprzeczalnie, w łóżku liczy się głównie wysokiej jakości materac do spania. Możemy go nabyć na dwa sposoby - udając się do sklepu stacjonarnego w określonych godzinach lub odwiedzając o dogodnej dla nas porze stronę internetową. Materace Góra dostępne w internecie praktycznie nie różnią się niczym od modeli w tradycyjnych salonach. Jedyną różniącą tak naprawdę jest ich wybór, gdyż w domowym zaciszu możemy spokojnie przejrzeć całą ofertę, zapoznać się z opisem czy parametrami danego modelu. Jak się okazuje - dla wielu z nas jest to znaczne ułatwienie!

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Góra

Możliwość idealnego dopasowania podłoża do spania przekłada się na spokojny, efektywni i zdrowy wypoczynek. W przypadku łóżka pojedynczego nie ma problemu, jednak jak to jest w sypialni małżeńskiej? Wówczas pod uwagę musimy wziąć osobiste potrzeby i preferencje nie jednej, a dwóch osób. Najlepszym rozwiązaniem będą materace Góra, które są dostępne w wersji piankowe, sprężynowej oraz hybrydowej. Rodzaj wypełnienia ma istotne znaczenie, gdyż każda para powinna postawić na modele wyróżniające się sprężystością i elastycznością punktową.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200

Coraz więcej osób zastanawia się, jakie materace Góra znaleźć można w ofercie zarówno sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Jak się okazuje, dostępne są modele węższych, jak 80x200 czy 90x200 cm, a także szerszych, np. do łóżek małżeńskich. W ten sposób materace Góra zapewniają zdrowy i komfortowy wypoczynek każdemu, niezależnie od tego, jakie ma łóżko w sypialni. Oprócz szerokości poszczególne produkty mogą się między sobą różnić rodzajem wypełnienia czy stopniem twardości. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Góra

Materace Góra to produkty, które są niezwykle zróżnicowane. Fakt ten wynika przede wszystkim z rodzaju wykorzystanych materiałów. Mamy dostęp do nowoczesnej pianki, a także sprężyn kieszeniowych. W zależności od tego, materace Góra mogą odznaczać się innymi cechami oraz właściwościami, przez co każdy z nas jest w stanie dopasować je niemal idealnie do osobistych potrzeb i preferencji. A to oznacza, że są w stanie zagwarantować nam zdrowy i komfortowy wypoczynek.

Kołdry, poduszki, poszwy

Materace Góra to główny element wyposażenia każdego łóżka, jednak nie jedyny. Na współczesnym rynku znajdziemy takie akcesoria sypialniane jak poszwy, poduszki czy kołdry. Ich obecność jest niezwykle ważna, gdyż odpowiadają za zwiększenie komfortu wypoczynku. W ten sposób umożliwiają prawidłowe wysypianie się oraz zwiększają jakość czy też efektywność wypoczynku. Przy ich wyborze powinniśmy pamiętać o osobistych potrzebach i preferencjach - w końcu dopasowane do nas łóżko, to wygodne łóżko.

Wybrani najlepsi producenci materacy