Materace - Świdnica - dolnośląskie

Świdnice położone są w południowej części województwa dolnośląskiego, w powiecie świdnickim na Równinie Świdnickiej nad Bystrzycą. Leżą na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich. Nazwa, choć nietypowa, wywodzi się od staropolskiej nazwy krzewu świdwy, która oznaczała jeden z jadalnych rodzajów derenia. Można domyślić się zatem, że jest ściśle związana z położeniem topograficznym. Osada, która później przekształciła się w Świdnice, wspomniana była już w 1243 roku, a jako miasto - w 1267 roku. Jednak podczas prac archeologicznych odkryto tu ślady osady plemion z kręgu kultury łużyckiej. Swoją bogatą historię Świdnice przedstawiają na zachowanych po dziś dzień zabytkach. Znajdujemy tutaj kościół Pokoju im. Trójcy Świętej, wzniesiony w 1657 roku i wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2001. Samo miasto przez lata było ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym, co można zauważyć na zabytkach techniki i architekturze przemysłowej. Dla wczasowiczów oraz mieszkańców dobrą informacją jest fakt, iż Świdnica jest miastem o stosunkowo dużym udziale zieleni. Są tutaj parki i skwery. Przechadzając się, możemy natknąć się również na pomniki przyrody. Obecnie miasto ma trzy symbole - herb, hejnał oraz logo miasta.

Materace Świdnica

Urząd Miejski
Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica


tel.: 74 856 28 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–15:30
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Świdnica dostarcza nam wielu atrakcji, niezależnie od tego, czy mieszkamy tutaj, czy jesteśmy tylko przyjezdni. Warto zatem zadbać o miejsce do spania, czyli sypialnię, a konkretnie - łóżko. Warto wyposażyć je materace Świdnica, które w pozytywny sposób wpływają na zdrowy sen. A czym on tak dokładnie jest? Mówiąc sen, mamy na myśli stan fizjologiczny, w którym następuje zniesienie świadomości i bezruch. Wówczas nasz organizm może się zregenerować pod kątem fizycznym i psychicznym. Zdrowy sen charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością, odpowiednią długością oraz głębokością. Jesteśmy w stanie rozpoznać go po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni sił, a także w dobrym humorze. Przekłada się to na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, a nawet funkcjonowanie licznych układów. Wśród nich wyróżnić można m.in. układ pokarmowy, immunologiczny czy nerwowy. Nic zatem dziwnego, że tak dużo mówi się o tym, jak ważny jest zdrowy i spokojny sen.

Materace w Świdnica do nabycia także w internecie

O zdrowy sen można dbać na wiele sposobów, a jednym z nich jest wyposażenie swojego łóżka w materace Świdnica. Możemy nabyć je w salonach stacjonarnych, jednak równie dobrze sprawdzą się sklepy internetowe. Siedząc w domowym zaciszu, przeglądamy ofertę i dokładnie zastanówmy się nad tym, jaki produkt wybrać. Poprzez zapoznanie się z rzetelnym opisem oraz parametrami, mamy możliwość wyboru najbardziej dopasowanego do nas modelu. Pamiętajmy również o uwzględnieniu osobistych potrzeb i preferencji!

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Świdnica

Urządzając sypialnię małżeńską, często idziemy na wiele kompromisów z partnerem. Jednak, czy tak też powinno być w przypadku łóżka? Jak się okazuje, materace Świdnica dla par zawsze powinny charakteryzować się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Jednak przy ich wyborze dodatkowo uwzględniamy osobiste potrzeby i preferencje nie jednej, a dwóch osób. Nie zapominajmy również o rozmiarze, czyli długości, a także szerokości - w końcu podłoże do spania ma zapewnić zdrowy sen dwóm osobom. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200

Sypialnię można wyposażyć w łóżka pojedyncze, które najczęściej mają 80x200 cm lub 90x200 cm. O tych samych wymiarach powinniśmy szukać podłoża do spania. Jednak, czym powinno się ono wyróżniać? Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że materace Świdnica wybiera się na podstawie indywidualnych preferencji odnośnie rodzaju wypełniania czy stopnia twardości. W ten sposób jesteśmy w stanie znaleźć model, który sprosta naszym oczekiwaniom i zagwarantuje zdrowy wypoczynek każdej nocy. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Świdnica

Wydawać by się mogło, że szukanie komfortowego podłoża do spania jest trudne. Jak się okazuje - niekoniecznie! Decydując się na materace Świdnica, musimy mieć na uwadze osobiste potrzeby i preferencje. Sprowadzają się one najczęściej do trzech czynników. Pierwszym z nich jest rodzaj wypełnienia, gdyż współczesne produkty dzieli się na modele piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Następnie wybieramy stopień twardości oraz rozmiar, czyli długości i szerokości. W ten sposób jesteśmy w stanie znaleźć materace Świdnica, które zagwarantują nam zdrowy sen oraz najlepsze wsparcie sylwetki.

Kołdry, poduszki, poszwy

Odpowiednio skomponowane łóżko to nie tylko materace Świdnica. Pod uwagę należy wziąć tutaj przede wszystkim poszwy, pozwalające na ochronę kołdry i poduszki przed zanieczyszczeniami. Wymienione akcesoria sypialniane również nie są obojętne. Z uwagi na gramaturę oraz rodzaj wypełnienia, kołdry są w stanie zagwarantować nam właściwy komfort termiczny w czasie snu. Natomiast wysokiej jakości poduszki wspierają głowę, barki oraz kręgosłup w odcinku szyjnym. Całość ma korzystny wpływ na zdrowy sen, przez co rano budzimy się wypoczęci.

Wybrani najlepsi producenci materacy