Materace - Lubań - dolnośląskie

Lubań to miasto, które znajdziemy na Podwzgórzu Izerskim, nad rzeką Kwisą oraz jej dopływem - Siekierką. Sama etymologia nazwy miasta nie jest do końca poznana, jednak przyjmuje się, że prawdopodobnie pochodzi od imienia założyciela - Lubań. Pierwsza historyczna wzmianka o osadzie datowana jest na 1237 rok, gdzie rozpoczyna się dość ciekawa historia. Miasto to miało nadane prawa miejskie według prawa niemieckiego w drugiej połowie XIII wieku i na przestrzeni wieków było ośrodkiem handlu suknem, pod panowaniem saskim czy stanowiło część pruskiej prowincji Śląsk. Z uwagi na wiekowość, Lubań posiada wiele zabytków, a do tych wpisanych do rejestru zalicza się m.in. obszar starego miasta, kościół Marii Panny czy wieża Trynitarska. Nie bez znaczenia są tutaj mury miejskie z 1318 roku, które zostały zbudowane z kamienia bazaltowego z okolicznych kamieniołomów. Co więcej, sam ratusz został zbudowany w 1554 roku w stylu renesansowym, a obecnie mieści się tutaj Sala Rajców Miejski, Urząd Stanu Cywilnego, Miejska Biblioteka Publiczna czy Muzeum Regionalne. W wolnej chwili możemy spacerować po parku na Kamiennej Górze czy przejść się na most w Lubaniu, który jest najstarszym mostem drogowym użytkowanym na drogach zarządzanych przez GDDKiA w Polsce.

Materace Lubań

Urząd Miasta
7 Dywizji 14, 59-800 Lubań


tel.: 75 646 44 99

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-17:00
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

W dzisiejszych czasach zdarza nam się zapomnieć o tym, jak ważne jest właściwe wysypianie się. Wynika to z natłoku obowiązków zawodowych oraz problemów w życiu osobistym. Właśnie dlatego warto już dziś zadbać o efektywny wypoczynek, który charakteryzuje się wysoką jakością, odpowiednią długością oraz głębokością. Można go rozpoznać po tym, że każdego ranka budzimy się wypoczęci i pełni energii. Przekłada się to na właściwe funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Regularnie dbając o zdrowy sen, jesteśmy w stanie korzystnie wpłynąć na pracę licznych układów, w tym układu nerwowego, odpornościowego czy też pokarmowego. A jakie są sposoby na zagwarantowanie sobie komfortowego i zdrowego wypoczynku? Przede wszystkim należy zredukować czynniki stresogenne, zadbać o zdrowe odżywianie oraz odpowiednio wyposażyć swoje łóżko, m.in. w materace Lubań.

Materace w Lubań do nabycia także w internecie

W dobie internetu każdy z nas docenia wygodę, jaką niosą ze sobą zakupy online. Materace Lubań również możemy zakupić w sieci, co dla wielu z nas jest o wiele wygodniejszą metodą. Przede wszystkim dostajemy ten sam produkt, który dostępny jest w sklepie stacjonarnym. Jednak sam sposób zakupu znacznie różni się, gdyż możemy przeglądać ofertę i dokonać wyboru o każdej porze dnia czy nocy. Oprócz tego możemy zapoznać się z parametrami oraz rzetelnym opisem każdego modelu, a w razie wątpliwości - porównać je.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Lubań

Sypialnia małżeńska to miejsce, które dzielimy z partnerem. Oznacza to, że musimy być dopasowana do preferencji obu użytkowników, a także uwzględniać zasady higieny snu. Dotyczy to ogólnego wystroju, wyposażenia oraz łóżka, w którym powinny znaleźć się materace Lubań przeznaczone dla par. A co w nich takiego wyjątkowego? Wybrane modele sprężynowe, piankowe lub hybrydowe charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową sprężystością, możliwością redukcji drgań oraz wysoką elastycznością punktową.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200

Sypialnie możemy wyposażyć w szersze bądź węższe łóżka. W tym przypadku świetnie sprawdzą się modele 80x200 lub 90x200 cm, które zapewnią zdrowy sen w sypialni o mniejszym metrażu lub osobom śpiącym pojedynczo. Należy je wyposażyć w materace Lubań, które dostępne są zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. A czym wyróżniają się te modele? Jak się okazuje, dzięki ich wyjątkowemu wypełnieniu, czyli unikalnej piance oraz nowoczesnym sprężyną kieszeniowym, są w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Lubań

W każdej sypialni powinno znaleźć się wysokiej jakości podłoże do spania. Doskonałym rozwiązaniem są materace Lubań, które są w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Pozwala to na najlepszą stabilizację kręgosłupa oraz wsparcie całej sylwetki. W ten sposób są w stanie zapewnić wyjątkowy komfort w czasie snu każdemu, kto odpowiednio dopasuje je do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika. Wynika to z faktu, iż różnią się rodzajem wypełnienia, przez co mamy dostęp do modeli piankowych, sprężynowych lub hybrydowych.

Kołdry, poduszki, poszwy

Bez dwóch zdań materace Lubań zapewnią nam zdrowy i spokojny wypoczynek. Jednak dodatkowo na komfort w czasie snu wpływają także inne akcesoria sypialniane. Kładąc się do komfortowego łóżka, często nie wyobrażamy sobie braku poduszki. Podobnie jak materace Lubań, odpowiada ona za właściwe wsparcie kręgosłupa szyjnego, głowy czy barków. Warto również nakryć się kołdrą, która zapewnia przyjemne otulenie ciała oraz odpowiada za komfort termiczny użytkownika. Oba te produkty ubiera się w specjalne poszwy, chroniące je przed zabrudzeniem.

Wybrani najlepsi producenci materacy