Materace - Jawor - dolnośląskie

Kłodzko zachowało niemalże doskonale ukształtowany, kompletny i oryginalny układ urbanistyczny miasta średniowiecznego. Najstarsza jego część leży na lewym brzegu Nysy Kłodzkiej, a nieco nowsza położona jest na wyspie Piasek, utworzonej przez Młynówkę. Być może zdziwi nas fakt, że Kłodzko posiada jedne z bogatszych i bardziej zróżnicowanych w kraju obiektów zabytkowych, które tworzą wspaniałą panoramę. Do najcenniejszych można zaliczyć bastionową twierdzę, dawne kolegium jezuickie czy renesansowe i barokowe kamienice z XVI-XVIII wieku. Oprócz tego warto zwrócić swoją uwagę na późnogotycki kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, a także gotycki most na Młynówce, który stylistycznie powiązany jest z mostem Karola w Pradze. Nie są to jedyne elementy, po których możemy rozpoznać Kłodzko! Za charakterystyczne symbole miasta uznaje się także herb, flagę oraz hejnał, który jest odtwarzany z wieży ratuszowej codziennie rano w samo południe. Wokół miasta ciągną się również liczne parki, które powstały na miejscu dawnej fosy i murów obronnych. Obecnie istnieje sześć parków, w tym park Przyjaciół Wojsk Górskich, park im. R. Traugutta czy park Esperanto. Natomiast okolice twierdz są porośnięte przez lasy. Z pewnością nie brakuje tutaj trenów nie tylko do zwiedzania, ale również aktywnego wypoczynku!

Materace Jawor

Urząd Miejski
Rynek 1, 59-400 Jawor


tel.: 76 870 20 21

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-16:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:00-15:00
sobota ZAMKNIĘTE niedziela ZAMKNIĘTE

Zwiedzając Jawor, z pewnością wrócimy do domu lub hotelu zmęczeni. Właśnie dlatego warto zadbać o to, aby nasze łóżko było wyposażone w komfortowe materace Jawor. Są to innowacyjne produkty, stworzone przy pomocy innowacyjnych technologii. Dzięki temu są w pełni bezpieczne i korzystnie wpływają na zdrowy sen. A w jaki sposób? Jak się okazuje, są w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Tym samym gwarantują właściwe wsparcie zarówno dla mięśni, jak i kręgosłupa. Przekłada się to na wyższy komfort snu, a to zwiększa jego jakość, długość oraz głębokości. Warto się zdrowo wyspać m.in. dlatego, że w tym czasie nasz organizm może się zregenerować po ciężkim dniu. Nie zapominajmy również, że regularne dbanie o zdrowy sen przekładanie również na właściwą pracę licznych układów, co skutkuje, np. przyspieszonym metabolizmem czy większą odpornością.

Materace w Jawor do nabycia także w internecie

Materace Jawor to wyjątkowe produkty, które powinny zagościć w każdym domu. Pozwalają na wysokiej jakości wypoczynek, dzięki czemu czujemy się lepiej oraz pracujemy wydajniej. Jednak, czy dostępne są tylko w ofercie sklepów stacjonarnych? Jak się okazuje - niekoniecznie! Sklep internetowy daje każdemu z nas dostęp do znacznie szerszej oferty, dzięki czemu możemy porównać wybrane przez siebie modele oraz porównać wszystkie parametry do osobistych potrzeb. W ten sposób materace Jawor będą idealnie do nas dopasowane, a tym samym gwarantowały zdrowy wypoczynek.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Jawor

Każdy z nas chce się wyspać w komfortowych warunkach. Oznacza to, że materace Jawor powinny uwzględniać zarówno wymagania jednej, jak i drugiej osoby. W przypadku znacznej zgodności należy podawać na modele szersze, np. 160x200 lub 140x200 cm z wypełnieniem sprężynowym lub piankowym. Niestety w przypadku par - ich potrzeby oraz preferencje nie zawsze są zgodne. Właściwe rozwiązanie tej sytuacji jest jedno i dotyczy ono zakupu dwóch węższych modeli, które można umieścić na jednym stelażu. W ten sposób oboje jesteśmy w stanie wypocząć w komfortowych warunkach.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200

Każde łóżko powinno być dopasowane do metrażu sypialni oraz osoby, która na nim śpi. Coraz częściej jednak decydujemy się na łóżka pojedyncze - są one preferowane zwłaszcza do sypialni nastolatków, singli czy seniorów, gdyż dają dodatkowe miejsce w pokoju na stworzenie innych stref, np. relaksu czy pracy. A do wąskich łóżek najlepiej sprawdzą się materace Jawor 80x200 lub 90x200 cm. Ich wypełnienie jest zróżnicowane i może opierać się na bazie jednej lub kilka pianek, a także sprężynach kieszeniowych. Niezależnie od tego, jakie wybierzemy, warto uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Jawor

Po ciężkim dniu w pracy nie ma nic lepszego niż położenie się do wygodnego łóżka. Za kwestię tą w znacznym stopniu odpowiadają wysokiej jakości materace Jawor. Są to wyjątkowe produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Jednak, aby móc zadbać o komfortowy sen, należy wybrać odpowiedni model. Materace Jawor są dostępne w różnych wariantach m.in. z uwagi na rodzaj wypełnienia, gdyż można je podzielić na materace hybrydowe, piankowe i sprężynowe. Uwzględniając osobiste potrzeby oraz preferencje, jesteśmy w stanie wybrać dla siebie najlepszy produkt, a tym samym - porządnie się wyspać!

Kołdry, poduszki, poszwy

Mówi się, że najważniejszym elementem wyposażenia każdego łóżka stanowią odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb i preferencji materace Jawor. Jednak w celu komfortowego wypoczynku, warto również postawić na inne akcesoria sypialniane, w tym kołdry. Odpowiadają one na komfort termiczny w czasie snu oraz przyjemne otulenie całego ciała. Oprócz tego nie można zapomnieć także o poduszce, która pozwala na najlepsze wsparcie głowy, barków oraz kręgosłupa szyjnego. Nie zapominajmy również o tym, aby oba te elementy ubrać w poszwy. Pozwoli to na ich ochronę oraz zwiększy higieniczne warunki snu.

Wybrani najlepsi producenci materacy