Materace - Cieszyn - śląskie

Cieszyn to miasto położone na południu Polski, na granicy z Czechami, nad rzeką Olzą. Jest to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast na Śląsku, z bogatą historią i kulturą. Miasto ma około 33 tysięcy mieszkańców i jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i turystycznym. Cieszyn może pochwalić się pięknymi zabytkami architektury, w tym renesansowymi, barokowymi, a nawet modernistycznymi kamienicami, kościołami i zabudowaniami.

Podczas pobytu w Cieszynie koniecznie trzeba odwiedzić stare miasto oraz tereny Góry Zamkowej. Znajdziemy tam m.in. dziewiętnastowieczny Pałac Habsburgów, klasztor sióstr Elżbietanek czy hotel „Pod Brunatnym Jeleniem”. Jednym z najważniejszych zabytków w Cieszynie jest najstarsze publiczne muzeum w Polsce o bogatych zbiorach, czyli Muzeum Śląska Cieszyńskiego. Innym ważnym miejscem jest ratusz miejski, który został zbudowany w stylu klasycystycznym w XV wieku. Cieszyn ma także wiele pięknych kościołów, w tym kościół św. Marii Magdaleny, kościół św. Jerzego oraz kościół Świętej Trójcy.

Miasto jest położone w malowniczej okolicy, wśród wzgórz i lasów. Cieszyn należy do geograficzno-historycznej krainy Śląska Cieszyńskiego, a leży na Pogórzu Śląskim. Podczas wizyty w mieście warto odwiedzić rezerwaty przyrody Kopce i Lasek Miejski nad Puńcówką. Przez Cieszyn przebiegają aż cztery trasy rowerowe i kilka szlaków pieszych, dzięki czemu miasto jest częstym celem turystów.

Cieszyn ma bogatą tradycję kulturalną, z festiwalami muzycznymi, teatralnymi i filmowymi, w tym „Yass! Festival” czy „Międzynarodowy Festiwal Muzyki im. Józefa Świdra”. Miasto jest łatwo dostępne z innych części Polski dzięki położeniu na ważnych szlakach komunikacyjnych i sieci kolejowej.

Materace Cieszyn

Urząd Miasta Cieszyn
Rynek 1, 43-400 Cieszyn


tel.: 33 47 94 200

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-16:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-14:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Podróżując po Śląsku warto wpaść na chwilę do Cieszyna, by zapoznać się z jego bogatą historią i licznymi zabytkami. To ciekawe przygraniczne miasto nas nie zawiedzie i zapewni mnóstwo atrakcji. Wybierając się na wycieczkę po Polsce warto zadbać nie tylko o napięty plan zwiedzania, ale też niezbędny czas na odpoczynek. W Cieszynie wynajmijmy pokój w lokalnym hotelu, który oferuje materace Cieszyn, a także wygodne kołdry, poduszki i poszwy. Sen jest ważny dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia, niezależnie od miejsca pobytu. Odpowiednia ilość snu i jego jakość mogą wpłynąć na naszą odporność, samopoczucie, a także na naszą wydajność i koncentrację w ciągu dnia.

Materace Cieszyn do nabycia także w internecie

Planujesz zakup nowego materaca do sypialni? Nie marnuj czasu na wycieczki do sklepów internetowych i wybierz wygodny materac Cieszyn w internecie. Zakupy w sieci gwarantują dostęp do znacznie szerszego asortymentu w bardziej korzystnych cenach, a także umożliwiają porównywanie różnych model materaców dzięki dokładnym opisom i specyfikacjom. Decydując się na zakup materaca w sieci oszczędzasz czas i nerwy, które straciłbyś wybierając zakupy na żywo.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Cieszyn

Śpiący we dwoje powinni dobrać właściwości materaca odpowiednie dla każdego z nich. Dlatego polecamy im baczne przyjrzenie się materacom Cieszyn z wypełnieniem piankowym, hybrydowym oraz sprężynowym. Te podłoża snu zapewniają każdemu z partnerów równą stabilizację pleców, a także przyjemną elastyczność punktową i sprężystość. Dodatkowo, są wyjątkowo trwałe, dzięki czemu spokojnym snem na nich można cieszyć się przez wiele lat.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Cieszyn

Łóżka pojedyncze, czyli te przeznaczone dla jednego użytkownika, mają zazwyczaj rozmiar 80x200 cm lub 90x200 cm. Dzięki temu są w stanie zapewnić przyjemne odprężenie i komfort dla ciała śpiącej osoby. Do łóżek pojedynczych polecamy przede wszystkim materace Cieszyn z wypełnieniem piankowym, hybrydowym oraz sprężynowym. Dzięki ich właściwościom, takim jak elastyczność punktowa oraz wysoka sprężystość, są one wyjątkowo wygodne i zadbają o przyjemny sen każdego.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Cieszyn

Które materace ocenia się jako najwygodniejsze rozwiązania do łóżek o wymiarach 100x200 cm oraz 120x200 cm? Bez wątpienia są to materace Cieszyn z wypełnieniem piankowym, sprężynowym oraz hybrydowym. Każde z tych rozwiązań ma nieco inne właściwości, które dbają o zdrowy i wygodny sen. Przykładowo, sprężyny są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na stabilnym podłożu snu. Pianki sprawdzą się idealnie w łóżkach osób, które szukają niezwykłego otulenia. Wypełnienie hybrydowe to najlepsze rozwiązanie dla wybrednych użytkowników.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Cieszyn

Co musi znaleźć się w wygodnej sypialni? Jej centralnym elementem powinien oczywiście być materac Cieszyn z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym. Warto dodać do niego także dodatki, takie jak kołdra, poduszka i poszwa. Zadbają one o zdrową pozycję głowy i szyi we śnie, odpowiednią temperaturę w łóżku oraz wysoką higienę snu. Duży wybór atrakcyjnych akcesoriów sypialnianych znajdziemy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Wybrani najlepsi producenci materacy