Materace - Świętochłowice - śląskie

Świętochłowice to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Leży na Wyżynie Katowickiej nad rzeką Rawą, a także w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Liczy około 46 tysięcy mieszkańców.

Historia miasta sięga XIX wieku, kiedy to powstało jako osada przemysłowa. W późniejszych latach rozwijało się jako ważne centrum górnictwa i hutnictwa. Do najważniejszych zabytków Świętochłowic należy kościół św. Piotra i Pawła zbudowany w XIX wieku , a także kościół ewangelicki Jana Chrzciciela. W mieście znajdują się także liczne zabytkowe kamienice z XIX i XX wieku oraz zabytkowe budynki przemysłowe, takie jak walcownia dawnych zakładów cynkowych „Silesia” czy wieże wyciągowe kopalni „Polska”. Co ciekawe, w Świętochłowicach wciąż funkcjonuje Huta Florian.

W mieście istnieją także liczne tereny zielone, takie jak zespół rolniczo-leśny północno-zachodnich Świętochłowic, zespół parkowo leśny Piasniki- Chropaczów czy zespół Parkowo- Leśny „Planty Bytomskie”.

W mieście działa także wiele instytucji kulturalnych, takich jak Muzeum Powstań Śląskich czy Centrum Kultury Śląskiej, które organizują liczne wydarzenia kulturalne, takie jak festiwale, koncerty i wystawy. Podsumowując, Świętochłowice to miasto o bogatej historii i licznych zabytkach przemysłowych, oferujące także wiele terenów zielonych i atrakcji dla dzieci.

Materace Świętochłowice

Urząd Miejski w Świętochłowicach
Katowicka 54, 41-600 Świętochłowice


tel.: 32 349 18 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:00–15:00
wtorek 7:00–17:00
środa 7:00–15:00
czwartek 7:00–15:00
piątek 7:00–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Kilkudniowa wycieczka do Świętochłowic lub ich okolic to świetny pomysł. To urokliwe tereny z licznymi atrakcjami i zabytkami. Podczas pobytu na miejscu warto skorzystać z tutejszej bazy noclegowej i wyspać się na materacu Świętochłowice. Wysypianie się podczas wyjazdów ma wiele korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Po pierwsze, sen pomaga w regeneracji organizmu po trudach podróży. Po drugie, dobry sen może poprawić naszą wydajność w czasie zwiedzania, ułatwić skupienie uwagi i lepsze zapamiętywanie wrażeń. Po trzecie, sen ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne i emocjonalne, co jest szczególnie ważne podczas wakacji, które mają na celu odprężenie i relaks. Dlatego warto zadbać o odpowiednią ilość i jakość snu podczas wyjazdów.

Materace Świętochłowice do nabycia także w internecie

Wyszukanie odpowiedniego materaca do sypialni w tradycyjnym sklepie może być uciążliwe, gdyż wybór oferowanych produktów jest ograniczony. Na szczęście, w sklepach internetowych nie ma takiego problemu, ponieważ posiadają one niemal nieograniczoną liczbę różnych modeli materaców Świętochłowice. Kupowanie materaca przez Internet ma dodatkową zaletę, ponieważ oferuje wygodną dostawę prosto do domu, dzięki czemu nie musimy martwić się o transport zakupionego materaca.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Świętochłowice

Znalezienie idealnego materaca dla pary może okazać się sporym wyzwaniem, ponieważ często partnerzy różnią się wzrostem, wagą oraz preferencjami co do twardości lub miękkości podłoża snu. Jednak materace Świętochłowice z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym mogą być dobrym rozwiązaniem na ten problem. Wybierając jeden z nich możemy być pewni, że będziemy spali zdrowo i głęboko. Dodatkowo jego rozmiar, czyli 160x200 cm lub 140x200 cm, zapewni komfortowy wypoczynek dwóm osobom.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Świętochłowice

Materace z wypełnieniem piankowym, sprężynowym oraz hybrydowym to najczęściej polecane opcje do łóżek pojedynczych. Ich popularność wynika z niezwykłej sprężystości i amortyzacji, które zapewniają. Dzięki nim zdrowie, a także odpowiednia postawa ciała śpiących osób są chronione. Dzięki szerokiemu asortymentowi materaców Świętochłowice, każdy może znaleźć idealne podłoże snu o wymiarach 80x200 cm lub 90x200 cm do swojego łóżka pojedynczego.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Świętochłowice

Wybór odpowiedniego materaca to niełatwe zadanie, ponieważ to, co wygodne dla jednej osoby, może okazać się szalenie niekomfortowe dla innej. Przy wyborze materaca Świętochłowice należy uwzględnić kilka ważnych kryteriów, takich jak twardość, rozmiar i rodzaj wypełnienia materaca. Istotne jest, aby wypełnienie materaca było wykonane z nowoczesnych materiałów, takich jak pianki, sprężyny lub ich hybrydy, które zapewniają odpowiednią stabilizację pleców oraz przyjemną sprężystość.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Świętochłowice

Jeśli chcesz cieszyć się jak najlepszą jakością snu, zadbaj o to, by w Twojej sypialni pojawił się wygodny materac Świętochłowice,ponieważ to on stanowi podstawę komfortu w sypialni. Później zainteresuj się także tematem dodatków, które pozytywnie wpływają na zdrowie i samopoczucie. Kołdra zapewni odpowiedni komfort cieplny, poduszka zabezpiecza głowę i szyję w odpowiedniej pozycji, która pozwala unikać kontuzji. Pościel wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów poprawia przewiewność łóżka i zapewnia bardziej higieniczne warunki snu.

Wybrani najlepsi producenci materacy