Materace - Czechowice-Dziedzice - śląskie

Na Śląsku Cieszyńskim leży miasto Czechowice-Dziedzice, siedziba gminy miejsko-wiejskiej przynależąca do powiatu bielskiego. Czechowice-Dziedzice są częścią województwa śląskiego i aglomeracji bielskiej. Jest to miasto o charakterze przemysłowym, ale także z bogatą historią i dziedzictwem kulturowym.

Czechowice-Dziedzice zostały utworzone w 1951 roku poprzez połączenie dwóch mniejszych miejscowości – Czechowic i Dziedzic. Obecnie miasto zamieszkuje około 35 000 mieszkańców. W Czechowicach-Dziedzicach znajduje się wiele zakładów przemysłowych, w tym zakłady chemiczne, hutnicze i elektromaszynowe. Należą one do Bielskiego Okręgu Przemysłowego. Jednymi z najważniejszych firm, działających na terenie Czechowic-Dziedzic są PG Silesia, PKP Cargo, czy Lotos Terminale S.A.

Jednakże, miasto jest również atrakcyjne turystycznie, posiada liczne zabytki, parki i tereny rekreacyjne. Jednym z najważniejszych zabytków miasta jest rokokowy Pałac Kotulińskich, a także przynależący do niego zespół zabudowań dworskich. Inne ważne miejsca to kościół św. Katarzyny, a także kaplice i zabytkowe domy. Miasto posiada również wiele terenów zielonych, w tym parki i ogrody, takie jak Lasek, Park Szwajcarska Dolina czy Skwer Stulecia. W pobliżu znajduje się także zalew, który jest popularnym miejscem do uprawiania sportów wodnych i rekreacji.

W Czechowicach-Dziedzicach odbywają się liczne wydarzenia kulturalne i sportowe, w tym festiwale muzyczne, targi i turnieje sportowe, wśród których warto wymienić Karnawałowy Ogródek Teatralny czy Wiosenne Parady Taneczne. Miasto jest łatwo dostępne z innych części Polski dzięki bliskości autostrady oraz linii kolejowych.

Materace Czechowice-Dziedzice

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice


tel.: 32 214 71 10

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-17:30
piątek 7:30-13:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Przejeżdżasz w okolicy Czechowic-Dziedzic i zastanawiasz się, czy warto je odwiedzić? Zdecydowanie tak! To ciekawe i atrakcyjne turystycznie miasto, które pozytywnie Cię zaskoczy. Będąc na miejscu zdecyduj się na odrobinę relaksu i wybierz nocleg w jednym z okolicznych hoteli, które oferują wygodne materace Czechowice-Dziedzice, a także kołdry, poduszki i poszwy. Sen jest bardzo ważny dla zdrowia i dobrego samopoczucia, szczególnie w czasie podróży. Podczas snu organizm regeneruje swoje siły i przygotowuje się do dalszych działań. W podróży sen jest szczególnie ważny, ponieważ może pomóc zmniejszyć objawy choroby lokomocyjnej, zwiększyć odporność na stres i zmęczenie oraz poprawić koncentrację i uwagę.

Materace Czechowice-Dziedzice do nabycia także w internecie

Gdzie najlepiej jest rozpocząć szukanie idealnego materaca Czechowice-Dziedzice? Na takie poszukiwania możesz wybrać się do sklepu internetowego lub stacjonarnego. Zakupy w sieci są dziś jednak znacznie wygodniejszą opcją. Decydując się na zakup materaca w Internecie zyskujesz możliwość jego dostawy do domu, a także znacznie większy asortyment i konkurencyjne w stosunku do sklepów stacjonarnych ceny. Warto zdecydować się na tę opcję i cieszyć z atutów tego rozwiązania.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Czechowice-Dziedzice

Materace o wymiarach 140x200 cm oraz 160x200 cm przeznaczone są dla śpiących we dwoje. Rozmiar materaców Czechowice-Dziedzice to jednak nie jedyny element, na jaki powinni zwracać uwagę partnerzy przy wyborze łóżka do wspólnej sypialni. Dobry materac dla nich powinien mieć także odpowiednią skalę twardości, pasującą do wagi śpiących, oraz wygodny materiał wypełnienia. Przyjmuje się, że w łóżkach dla dwojga najlepiej sprawdzają się wypełnienie piankowe, hybrydowe oraz sprężynowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Czechowice-Dziedzice

Łóżka pojedyncze są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy preferują spanie solo. Jeśli należysz do tej grupy, koniecznie zakup materac Czechowice-Dziedzice do łóżka pojedynczego. Zadbaj, by miał on odpowiedni rozmiar (materace pojedyncze spotkamy głównie jako 80x200 cm oraz 90x200cm), a także dobrze dobraną skalę twardości i materiał wypełnienia. Śpiącym na materacach pojedynczych polecamy wypełnienie piankowe, hybrydowe oraz sprężynowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Czechowice-Dziedzice

Rozglądasz się na rynku materaców i nie wiesz, które podłoże snu będzie dla Ciebie najwygodniejsze? Zdecyduj się na materac Czechowice-Dziedzice, który będzie dopasowany do trzech istotnych kryteriów: Twojej wagi, wzrostu i preferencji dotyczących jego wypełnienia. Wybierz więc materac wyższy o co najmniej 20 cm od Ciebie, którego twardość współgra z cyfrą, którą widzisz na wadze. By cieszyć się jak najwygodniejszym snem, wybierz materac z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Czechowice-Dziedzice

Chcesz stworzyć przytulną i sprzyjającą dobremu snu sypialnię? Sprytnie dobierz jej elementy, które będą miały wpływ na jakość Twojego snu. Zacznij od wygodnego materaca Czechowice-Dziedzice. Dodaj do niego akcesoria sypialniane, takie jak kołdra, poduszka i poszwa. Kołdra odpowiada za przyjemną temperaturę w łóżku, poduszka pełni funkcję zdrowego stabilizatora dla szyi i głowy, a poszwa dba o dobrą wymianę powietrza w pościeli.

Wybrani najlepsi producenci materacy