Materace - Jastrzębie Zdrój - śląskie

Jastrzębie Zdrój to położone w południowej Polsce miasto. Przynależy do województwa śląskiego i jest siedzibą powiatu. Leży na Górnym Śląsku, a zamieszkuje go około 88 tysięcy mieszkańców. Jastrzębie Zdrój przez stulecia pełniło rolę uzdrowiskową, jednak przez odkrycie tu znacznych złóż węgla zostało przekształcone w miasto przemysłowe. Jastrzębie Zdrój zyskało swoją nazwę dzięki znajdującym się na jego terenie źródłom wody oraz klimatowi. W centrum miasta znajdują się liczne zabytki, m.in. zakład leczniczy Betania, kościół św. Barbary i Józefa czy zespół dworski z XVII wieku. W Jastrzębiu Zdroju warto również zobaczyć Park i Dom Zdrojowy. Miasto słynie z organizacji licznych imprez kulturalnych, takich jak m.in. JAZZtrzebie Festival i Festiwal Organizacji Pozarządowych. W Jastrzębiu Zdroju działa wiele klubów sportowych, m.in. KS Jastrzębski Węgiel, czyli klub siatkarski, oraz klub hokejowy JKH GKS Jastrzębie. W mieście znajduje się również kryta pływalnia, korty tenisowe, siłownie oraz liczne ścieżki rowerowe i trasy biegowe. W okolicy miasta znajdują się liczne atrakcje turystyczne, w tym cztery szlaki turystyczne piesze i aż pięć tras rowerowych. Podsumowując, Jastrzębie Zdrój to miasto oferujące wiele atrakcji turystycznych, kulturalnych i sportowych.

Materace Jastrzębie Zdrój

Urząd Miasta Jastrzębie Zdrój
Al. Józefa Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój


tel.: 32 478 51 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30–15:30
wtorek 7:30–15:30
środa 7:30–15:30
czwartek 7:30–17:00
piątek 7:30–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Do Jastrzębia Zdroju warto wybrać się, by na kilka dni zapomnieć o zgiełku dnia codziennego. To spokojne i malownicze miasto z wieloma ciekawymi atrakcjami. Podczas pobytu w Jastrzębiu warto zarezerwować nocleg w jednym z tutejszych hoteli, by spokojnie wypocząć. Podczas podróży sen może być szczególnie ważny, ponieważ zmiany w naszym środowisku, takie jak inny klimat, hałas lub zmiana łóżka i poduszki, mogą wpłynąć na jakość naszego snu i na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Dlatego ważne jest, aby robić wszystko, co możliwe, aby zapewnić sobie dobre warunki do snu podczas podróży. Należy dbać o odpowiednie oświetlenie, temperaturę i wygodne materace Jastrzębie Zdrój. Warto również pamiętać o regularnym harmonogramie snu, który pozwoli na utrzymanie regularnego rytmu snu, nawet podczas podróży.

Materace Jastrzębie Zdrój do nabycia także w internecie

Odpowiednio dobrany do naszych potrzeb materac wpływa nie tylko na komfort naszego snu, ale także samopoczucie przez cały dzień. Warto zdecydować się na zakup komfortowego podłoża snu i cieszyć pozytywnymi efektami tej decyzjI. Wygodny materac Jastrzębie Zdrój możemy znaleźć zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, wydaje się jednak, że ta druga opcja jest dziś dużo wygodniejsza. Sklep internetowy zapewnia szerszy asortyment, a także bardziej korzystne ceny.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Jastrzębie Zdrój

Śpiący we dwoje powinni zwrócić szczególną uwagę na takie właściwości materaców, takie jak twardość, rozmiar i materiał wypełnienia. Podłoże snu dla pary powinno być o co najmniej 20 cm dłuższe od ich wzrostu, a skalą twardości dopasowane do ich wagi. By wysypiać się jak najwygodniej, partnerzy powinni zdecydować się na zakup materaców Jastrzębie Zdrój z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym. Te materiały wypełniające znane są z wysokiej elastyczności punktowej i sprężystości, które są niezbędnymi cechami materaca podwójnego.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Jastrzębie Zdrój

80x200 cm oraz 90x200 cm to charakterystyczne wymiary materaców Jastrzębie Zdrój do łóżek pojedynczych. Zaletą takich posłań są ich niewielkie rozmiary, dzięki którym dużo prościej jest wkomponować je w niewielkie przestrzenie. Sprawdzają się też niezawodnie, jeśli chodzi o zapewnianie zdrowego i komfortowego snu. Najlepszymi materacami do łóżek pojedynczych będą te z nowoczesnymi materiałami wypełnienia (piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe). Ich zaletami są m.in. sprężystość, dobra stabilizacja czy wysoka elastyczność punktowa.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Jastrzębie Zdrój

Użytkownicy, którym zależy na niezwykłej wygodzie, powinni zwrócić uwagę na materace z wypełnieniem piankowym, sprężynowym oraz hybrydowym. Pianki świetnie dopasowują się do kształtu ciała śpiącej osoby i zapewniają jej amortyzację na długości całego ciała. Materace hybrydowe są nieco wyższe i bardziej sprężyste niż pozostałe rozwiązania, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w sypialniach osób, którym zależy na ułatwionym wstawaniu. Sprężyny służące jako materiał wypełnienia materaca to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na dobrej stabilizacji kręgosłupa.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Jastrzębie Zdrój

Co dobrze jest mieć w swojej sypialni, by móc cieszyć się jak najwygodniejszym snem? Przede wszystkim postawmy na materace Jastrzębie Zdrój, które zadbają o zdrowie i komfort naszego wypoczynku. Dodajmy do nich odpowiednie akcesoria, dzięki którym wyśpimy się jeszcze lepiej. Zacznijmy od kołder, które dbają o komfort termiczny w łóżku. Uzupełnijmy nasze sypialnie także o odpowiednie poduszki, które możemy znaleźć w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Ich rolą jest zapewnienie bezpiecznej pozycji dla głowy i szyi. Wreszcie, obleczmy te dodatki w pościel z naturalnych materiałów, która zadba o higienę wypoczynku.

Wybrani najlepsi producenci materacy