Materace - Częstochowa - śląskie

Częstochowa to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Znane jest głównie dzięki klasztorowi jasnogórskiemu, który jest ważnym ośrodkiem kultu religijnego i najczęstszym celem pielgrzymek w Polsce. Miasto ma około 220 tysięcy mieszkańców i jest jednym z większych ośrodków przemysłowych w kraju. W Częstochowie działa wiele fabryk produkujących m.in. maszyny, elektrotechnikę, żywność i chemikalia. Miasto jest głównym ośrodkiem Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego. Rozwijają się tu firmy takie, jak X-KOM, Huta Częstochowa czy TS Tech Poland. Częstochowa to także ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega autostrada A1 oraz kilka ważnych dróg krajowych i regionalnych. Miasto ma wiele atrakcji turystycznych, poza klasztorem jasnogórskim warto zobaczyć tu m.in. Ratusz, Stary Rynek, Pałacyki Mottego, Hantkego i Brassów czy Muzeum Produkcji Zapałek. W Częstochowie można zrelaksować się na jednym z licznych terenów zielonych. Mieszkańcy miasta najczęściej wybierają się do Parku Leśnego Aniołów, Parku Lisiniec czy do parków podjasnogórskich. W centrum miasta nie brakuje też skwerów i placów zabaw, które dają odrobinę cienia latem i stanowią zieloną ostoję. Częstochowa jest także ważnym centrum kulturalnym, organizowane są tu liczne festiwale, koncerty i wydarzenia kulturalne. W mieście działa kilka teatrów, kina, galerie sztuki i biblioteki. Prężnie rozwija się tu także edukacja, w tym uczelnie wyższe. Podsumowując, Częstochowa to dynamicznie rozwijające się miasto o bogatej historii i kulturze, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz przemysłowymi.

Materace Częstochowa

Urząd Miasta Częstochowy
Śląska 11/13, 42-217 Częstochowa


tel.: 34 370 71 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30–15:30
wtorek 7:30–17:00
środa 7:30–15:30
czwartek 7:30–15:30
piątek 7:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Do Częstochowy warto wybrać się nie tylko na pielgrzymkę, ale też w celach turystycznych. To ciekawe i nowoczesne miasto z wieloma atrakcjami i ciekawymi zabytkami. Po dniu pełnym wrażeń dobrze jest skorzystać z tutejszej bogatej oferty hotelowej i przespać się na materacu Częstochowa. Podczas urlopu warto zadbać o regularny i wystarczający sen, aby cieszyć się w pełni aktywnością i wypoczynkiem. Odpowiednia ilość snu i komfortowe warunki spania mogą pomóc w utrzymaniu dobrej kondycji podczas wakacji, a także po nich. Powinniśmy dbać o swoją higienę snu podczas wyjazdów i starać się spać co najmniej 7-8 godzin dziennie, unikać nadmiernych stymulantów i dbać o spokojne i ciche otoczenie sypialni, w której będziemy spać. To pozwoli nam cieszyć się podróżą w pełni sił i energii, a jednocześnie zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Materace Częstochowa do nabycia także w internecie

Myślisz nad zakupem nowego materaca do sypialni? Jeśli liczysz na okazyjną cenę, skorzystaj z okazji i kup materac w sklepie internetowym. W sieci możemy znaleźć te same produkty, co w sklepach stacjonarnych – jedyną różnicą będzie bardziej korzystna cena. Dodatkowo, w sieci znajdziemy dokładne opisy czy specyfikacje każdego modelu materaców Częstochowa, dzięki czemu nasz wybór będzie dużo prostszy. Co więcej, dzięki zakupowi materaca online możemy cieszyć się jego dostawą wprost do domu.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Częstochowa

Najczęściej spotykanymi rozmiarami materaców do łóżka małżeńskiego są 140x200 cm oraz 160x200 cm. To wygodne rozwiązania, które pozwalają na spokojny relaks we dwoje. Partnerzy powinni wybrać materac z rodzajem wypełnienia, które jest odpowiednio przystosowane do spania we dwoje. Takimi materacami z pewnością będą te z wypełnieniem piankowym, hybrydowym oraz sprężynowym.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Częstochowa

Łóżka pojedyncze świetnie sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki kompaktowym rozmiarom mieszczą się w wiele miejsc, które byłyby zbyt ciasne na łóżko większe niż wymiar 80x200 cm lub 90x200 cm. Jednocześnie mogą zapewnić zdrowy i wygodny sen zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Do najwygodniejszych materaców Częstochowa przeznaczonych do łóżek pojedynczych zaliczamy te z wypełnieniem piankowym, hybrydowym oraz sprężynowym.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Częstochowa

Szukasz wygodnego materaca, na którym spokojnie prześpisz wiele nocy? Zwróć uwagę nie tylko na jego rozmiar czy twardość, ale również na rodzaj wypełnienia. To od niego zależą właściwości materaca takie, jak elastyczność, sprężystość czy trwałość. Jeśli zależy Ci na jak największej wygodzie, wybierz materac Częstochowa z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym. Niezawodnie sprawdzają się one zarówno w łóżkach pojedynczych, jak i w podwójnych posłaniach.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Częstochowa

Kołdra, poduszka oraz pościel to zaraz po wygodnym materacu Częstochowa najistotniejsze elementy sypialni. Odpowiadają one nie tylko za nasz komfort, ale także za zdrowie! Rolą poduszki jest podtrzymywanie naszych szyi i głowy we śnie. Kołdra dba o przyjemne ciepło w sypialni, dzięki któremu nie wybudzamy się podczas nocnego wypoczynku. Pościel uszyta z naturalnych materiałów nie tylko dba o higienę łóżka, ale także przeciwdziała podrażnieniom skóry i reakcjom alergicznym.

Wybrani najlepsi producenci materacy