Materace - Pszów - śląskie

W powiecie wodzisławskim na śląsku położone jest miasteczko Pszów. To zamieszkane przez około 13 tysięcy mieszkańców miasto jest jednym z najistotniejszych punktów pielgrzymkowych w całym regionie, ze względu na zlokalizowany tu Obraz Matki Bożej Uśmiechniętej.

Nazwa miejscowości prawdopodobnie pochodzi od słowa pies. Historia miasta sięga XIII wieku, kiedy to lokację otrzymała położona tu wieś książęca, która rozwijała się jako ważny ośrodek handlowy i rzemieślniczy. W późniejszych latach Pszów stał się znany także jako miejsce wydobycia węgla i innych surowców.

Do najważniejszych zabytków Pszowa należą dawna Kopalnia Anna, która dziś zachęca do wizyt rozwiniętą strefą rekreacyjno-edukacyjną, a także bazylika Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i kalwaria pszowska.

W mieście istnieją liczne tereny zielone, takie jak Park Jordanowski, a także ścieżki rowerowe i trasa szlak krzyżkowicki, które oferują możliwości wypoczynku i rekreacji. W Pszowie znajduje się także kryta pływalnia oraz boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.

W mieście działa wiele instytucji kulturalnych i sportowych, takich jak Miejski Ośrodek Kultury czy Biblioteka Publiczna Miasta Pszowa, które oferuje liczne atrakcje i zajęcia dla mieszkańców. Podsumowując, Pszów to miasto z bogatą historią i licznymi zabytkami, oferujące także liczne tereny zielone i atrakcje sportowe.

Materace Pszów

Urząd Miasta
Pszowska 534, 44-370 Pszów


tel.: 32 455 88 76

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30–15:30
wtorek 7:30–15:30
środa 7:30–17:00
czwartek 7:30–15:30
piątek 7:30–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Masz kilka wolnych dni i nie wiesz, które śląskie miasta mógłbyś odwiedzić? Polecamy Ci wizytę w Pszowie i bliższe zapoznanie się z jego atrakcjami. Na miejscu czeka Cię nie tylko sporo zabytków i ciekawych tras spacerowych, ale także punktów noclegowych z wygodnymi materacami Pszów. Wysypianie się pozwala na regenerację organizmu, poprawia nastrój i wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Warto zatem dbać o odpowiednią ilość snu podczas urlopu, aby móc cieszyć się aktywnościami i atrakcjami, jakie oferuje nam miejsce, do którego się wybieramy. Jednocześnie, warto pamiętać, że sen może być zaburzony w trakcie podróży, dlatego warto zadbać o odpowiednie warunki do spania i przystosować się do nowych warunków.

Materace Pszów do nabycia także w internecie

Jeśli cenisz sobie wygodę i oszczędność czasu, a planujesz zakup nowego materaca do sypialni, to lepiej wybierz sklep internetowy niż stacjonarny. W sieci masz pełną swobodę działania: możesz przeglądać oferty materaców Pszów z dowolnego miejsca i o każdej porze. Nie musisz dostosowywać się do godzin pracy sklepu czy zdania sprzedawcy. Ponadto, dokładne opisy każdego produktu oraz przejrzyste specyfikacje pomogą Ci w wyborze najlepszego materaca dla Twoich potrzeb. To jeszcze nie koniec plusów wynikających z zakupu materaca online – dzięki niemu możesz też liczyć na dostawę produktu wprost do domu.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Pszów

Jeśli szukasz materaca Pszów dla pary, musisz wziąć pod uwagę specyficzne potrzeby i wymagania, jakie stawiają materacowi obie osoby. Materac dla pary musi zapewnić zdrowe wsparcie dla każdego partnera, uwzględniając różnice w wadze, wzroście i preferencjach snu śpiących. By znaleźć taki materac, warto rozważyć produkty z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym, które zapewnią odpowiednie dopasowanie do ciał i równomierne rozłożeniu ciężaru, dzięki któremu żadna ze śpiących osób się nie zapada. Na materacu z tymi rodzajami wypełnienia partnerzy nie przeszkadzają sobie wzajemnie i mogą wyciągnąć z nocnego wypoczynku to, co najlepsze.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Pszów

Dla wielu osób jedynym sposobem na wyspanie się jest… spanie w pojedynkę. Żaden materac podwójny nie może dla nich równać się z komfortem zapewnianym przez pojedyncze podłoże snu. Dzięki materacom Pszów do łóżek pojedynczych można dobrać rozmiar i twardość odpowiednią dla swoich potrzeb. Aby cieszyć się wypoczynkiem na najwyższym poziomie, warto wybrać jeden z komfortowych materaców pojedynczych z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym. Te materiały wypełniające zapewniają odpowiednią amortyzację i stabilizację, dzięki którym możemy cieszyć się wygodą snu.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Pszów

W ofercie sklepów materacowych znajdziemy produkty o różnych rozmiarach, w tym w klasycznych wymiarach do łóżka podwójnego, takich jak 140 i 160 na 200 cm, a także w wymiarach 80 lub 90 na 200 cm, dedykowanych do łóżek pojedynczych. Dla osób, które szukają czegoś pośredniego, polecane są nowoczesne materace o rozmiarach 100x200 cm oraz 120x200 cm. Te innowacyjne rozmiary zapewniają maksymalny komfort podczas snu. Warto wybierać materace o tych wymiarach spośród produktów z wypełnieniem piankowym, hybrydowym lub sprężynowym, ponieważ to one znane są z niezwykłego komfortu.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Pszów

Możemy wzbogacić nasze łóżko nie tylko o wygodny materac Pszów, ale także o kołdry, poduszki i poszwy, które pozwolą nam na jeszcze lepszy sen. Jaka jest rola takich dodatków w sypialni? Kołdra zapewnia nam odpowiednią temperaturę, dzięki czemu nie zmagamy się z przegrzewaniem lub nadmiernym chłodem. Poduszka dobrana do naszej pozycji snu ustawia szyję i głowę w bezpiecznej płaszczyźnie, dzięki czemu nie wstajemy z nieprzyjemnym uczuciem zesztywnienia. Z kolei pościel uszyta z naturalnych materiałów sprawia, że znacząco podnosi się higiena naszych sypialni.

Wybrani najlepsi producenci materacy