Materace - Żory - śląskie

Żory to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Liczy około 60 tysięcy mieszkańców i należy do Rybnickiego Okręgu Węglowego. Historia miasta sięga średniowiecza, kiedy to powstał tu gród. W czasach nowożytnych Żory były ważnym ośrodkiem przemysłu maszynowego i węglowego. Dziś miasto stanowi ośrodek usługowy, handlowy i przemysłowy, zdominowany przez sektor małych i średnich przedsiębiorstw. W centrum miasta znajduje się Stare Miasto, z zabytkowymi kamienicami, gotyckim kościołem św. Apostołów Filipa i Jakuba oraz fragmentami murów obronnych. Warto także zobaczyć w Żorach klasycystyczny pałac z XVII wieku oraz dawny Dom Ludowy. Miasto posiada również kilka parków, m.in. Park Cegielnia i Park Staromiejski z licznymi alejkami, ławkami, fontannami i placami zabaw. Przez Żory przebiegają trzy trasy rowerowe – zielona, czerwona i czarna. Żory słyną z organizacji licznych wydarzeń kulturalnych, takich jak m.in. Dni Żor, Festiwal Żar Literatury czy Przystanek Żory. Podsumowując, Żory to miasto o bogatej historii, oferujące wiele atrakcji turystycznych i kulturalnych, jak również zróżnicowaną ofertę handlową i usługową.

Materace Żory

Urząd Miasta Żory
aleja Wojska Polskiego 25, 44-240 Żory


tel.: 32 434 82 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30–17:00
wtorek 7:30–15:30
środa 7:30–15:30
czwartek 7:30–15:30
piątek 7:30–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Przejeżdżasz w okolicy Żor? Wykorzystaj swoją szansę i zwiedź to ciekawe śląskie miasteczko. Żory mogą zaskoczyć Cię pięknymi parkami i interesującymi zabytkami. Może zdecydujesz się przedłużyć swój pobyt o kilka dni? Wybierz jeden z tutejszych hoteli oferujących wygodne materace Żory i spokojnie wypocznij. Wysypianie się podczas wycieczek jest bardzo ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia. W czasie podróży organizm jest narażony na wiele czynników stresujących, takich jak zmiana klimatu, co może wpłynąć negatywnie na sen. W dodatku, w czasie wycieczek często jesteśmy aktywni przez większą część dnia, co może prowadzić do zmęczenia i braku energii, a odpowiedni sen pomaga zregenerować organizm i zwiększyć poziom energii. Dlatego warto zadbać o odpowiednią ilość i jakość snu podczas wycieczek.

Materace Żory do nabycia także w internecie

Znalezienie odpowiedniego materaca w internecie? To możliwe. By odszukać podłoże snu, które najlepiej sprawdzi się w naszej sypialni, nie trzeba zbytecznej filozofii. Wystarczy, że skorzystamy z dokładnych opisów i szczegółowych specyfikacji każdego modelu, a także z systemu ułatwiających wybór filtrów i rekomendacji. Dzięki nim znalezienie materaca Żory okaże się dziecinnie proste, a my oszczędzimy czas, który musielibyśmy poświęcić na odwiedzanie kolejnych sklepów stacjonarnych.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Żory

Jeśli chcemy dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, zainwestujmy nie tylko w sport czy dietę, ale także w zdrowy sen. Dużo prościej go osiągnąć, gdy sypiamy na materacu, który jest odpowiednio dobrany do naszych potrzeb i preferencji. Znalezienie takiego materaca staje się szczególnie trudne, kiedy ma on odpowiadać potrzebom nie jednego, a dwóch partnerów. Śpiący we dwoje powinni zastanowić się nad zakupem materaca z nowoczesnym materiałem wypełnienia, takim jak wypełnienie piankowe, sprężynowe lub hybrydowe. Dbają one o równą stabilizację i amortyzację ciała każdej ze śpiących na nich osób.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Żory

Najlepszy sen na materacu Żory do łóżka pojedynczego uzyskamy wtedy, gdy odpowiednio dobierzemy jego materiał wypełnienia. Rodzaj wypełnienia materaca, czyli podstawa jego wnętrza, odpowiada za czynniki takie, jak elastyczność punktowa, sprężystość materaca czy zapewniana przez niego stabilizacja pleców. Dodatkowo, to od rodzaju wypełnienia zależą też trwałość podłoża snu i jego odporność na odkształcenia. Jeśli zależy nam na niezwykłej amortyzacji ciała oraz gwarancji zdrowego snu, zdecydujmy się na zakup materaca do łóżka pojedynczego z wypełnieniem piankowym, sprężynowym lub hybrydowym.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Żory

Jaką rolę dla naszego zdrowia i samopoczucia pełni odpowiednio dobrany materac? Odpowiada on za naszą zdolność do nocnej regeneracji, odprężenia mięśni i unikania kontuzji czy urazów. Warto więc zainwestować w odpowiedni materac Żory nie tylko po to, by cieszyć się wygodą snu, ale także by poprawić swoje zdrowie. Zdecydujmy się na materac z wypełnieniem piankowym, hybrydowym bądź sprężynowym, ponieważ to one mogą zapewnić jak największy komfort wypoczynku.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Żory

By sypiać wygodnie wyposażmy się nie tylko w komfortowe materace Żory, ale także dodatki, takie jak kołdry, poduszki i poszwy. Choć może wydawać się, że ich rola w zapewnianiu wygody snu jest niewielka, to całkowicie zmieniają one możliwość nocnej regeneracji. Kołdra poziomem ciepłoty dostosowana do naszych potrzeb dba, byśmy zbytnio się nie przegrzewali i nie marzli. Poduszka utrzymuje bezpieczną pozycję szyi i głowy przez całą noc. Pościel, do której produkcji użyto jedynie naturalnych materiałów, zapewnia odpowiedni poziom higieny w sypialni.

Wybrani najlepsi producenci materacy