Materace - Mysłowice - śląskie

Mysłowice to miejscowość położona na Wyżynie Śląskiej, stanowiącej części Wyżyny Śląsko-Krakowskiej. Przepływa przez nią Czarna Przemsza, która w pobliżu miasta łączy się z Białą Przemszą, tworząc Przemszę. Przez miasto płynie także Rawa czy Brynica. Z historycznego punktu widzenia, osada, z której się wywodzi, została założona w XI wieku, a w XII - nadana rycerzowi Mysławowi (Mysłowi) Przez Bolesława Krzywoustego. Do jednych z ważniejszych dat zalicza się rok 1683, gdyż wówczas przejeżdżał przez Mysłowice król Jan III Sobieski, udający się z wojskami na odsiecz Wiedniowi. Natomiast w 1812 roku stacjonował tu Napoleon Bonaparte ze swoją armią. W czasach II wojny światowej, w 1940 roku powstało niemieckie więzienie policyjne, będące filią KL Auschwitz. Na przestrzeni wielu wieków zachowały się zabytki, świadczące m.in. o średniowiecznym pochodzeniu miasta. Za najstarszy uważa się kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, wzniesiony w okolicach XIV wieku. Będąc tutaj, warto zwrócić swoją uwagę na mysłowicki ratusz czy willę przy ulicy Powstańców 13. Obecnie za atrakcje ustaje się muzea, kina czy festiwale muzyczne.

Materace Mysłowice

Urząd Miasta
Powstańców 1, 41-400 Mysłowice


tel.: 32 317 11 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–17:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Mysłowice to ciekawa miejscowość, która dostarczy nam wielu atrakcji. Nic zatem dziwnego, że wychodząc na miasto, warto zadbać o spore pokłady energii. Na kwestię tą wpływają dwa czynniki - zdrowo i odpowiednio zbilansowana dieta, a także efektywny wypoczynek. W dzisiejszych czasach coraz częściej mówi się o tym, jak ważny jest zdrowy sen. Wyróżnia się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością, która jest dopasowana indywidualnie do wielu użytkownika. W końcu dzieci czy nastolatkowie z uwagi na gwałtowny rozwój potrzebują więcej energii, a tym samym i snu. Stawiając na zdrowy wypoczynek, jesteśmy w stanie zadbać o właściwe funkcjonowanie organizmu zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Obejmuje to także takie kwestie, jak usprawnienie działania licznych układów, co przekłada się na przyspieszenie metabolizmu, poprawę odporności czy ogólnej kondycji. A jak zadbać o zdrowy sen? Najlepiej poprzez przestrzeganie zasad higieny snu, które uwzględniają m.in. wyposażenie swojego łóżka w materace Mysłowice.

Materace w Mysłowice do nabycia także w internecie

Materace Mysłowice pełnią ważną funkcję w łóżku każdego człowieka. Umożliwiają przede wszystkim prawidłowe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację całej sylwetki użytkownika. Jest to możliwe poprzez idealne dopasowanie modelu do osobistych potrzeb i preferencji. Jednak, bo wysokiej jakości materace Mysłowice nie musimy iść do salonu stacjonarnego, gdyż są również dostępne w sklepach internetowych! Oznacza to, że każdy z nas ma dostęp do rzetelnych opisów oraz indywidualnych parametrów. Co więcej, ołowiane w ten sposób modele zostaną dostarczone pod wskazany adres.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Mysłowice

Będąc w związku, szukamy o wiele szerszego podłoża do spania. Materace Mysłowice dla par są dostępne w różnych rozmiarach, w tym m.in. jako modele 160x200 czy 140x200 cm. Jednak najważniejsze jest ich wnętrze. Zaleca się, aby tego typu produkty wyróżniały się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Oprócz tego, przy wyborze należy uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje nie jednej, a dwóch osób. Wówczas mamy pewność, że każdej nocy będziemy się zdrowo wyspać.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200

Współczesny rynek oferuje nam nie tylko szerokie łóżka małżeńskie, ale także jednoosobowe modele dla nastolatków, singli czy seniorów. Najczęściej mają one wymiary 80x200 czy 90x200 cm. Należy je wyposażyć w materace Mysłowice, które niezależnie od rozmiaru, charakteryzują się unikalnym wypełnieniem składającym się z jednej lub kilku nowoczesnych pianek, a także sprężyn kieszeniowych. W zależności od wnętrza każdy model może odznaczać się nieco innymi właściwościami, przez co jesteśmy w stanie niemalże idealnie dopasować je do osobistych potrzeb i preferencji.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Mysłowice

W ciągu dnia wielu z nas pracuje w sposób fizyczny lub umysłowy, przez co po powrocie do domu czujemy się zmęczeni. Wówczas największym marzeniem jest po prostu położeni się do wygodnego łóżka. Najwyższy komfort zapewnić nam mogą materace Mysłowice, które uwzględniają osobiste preferencje użytkownika odnośnie m.in. stopnia twardości, rodzaju wypełnienia czy rozmiaru. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Oznacza to, że mamy pewność, że zapewnią one najlepsze wsparcie dla kręgosłupa oraz całej sylwetki.

Kołdry, poduszki, poszwy

Wygodne łóżko to nie tylko materace Mysłowice, ale także inne, równie ważne akcesoria sypialniane. Najszerszą grupą są tutaj poszwy, które dzieli się z uwagi na rodzaj materiału, rozmiar czy fason. Mają one za zadanie nie tylko ochraniać kołdry i poduszki, ale także podkreślić aranżację sypialni. W przypadku innych elementów ważne są osobiste potrzeby i preferencje. W przypadku kołdry dotyczy to gramatury i rozmiaru, a poduszki - ulubionej pozycji do spania, wysokości czy rodzaju wypełnienia.

Wybrani najlepsi producenci materacy