Materace - Krynica-Zdrój - małopolskie

Miasto położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika. Miasto leży na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, stanowi bazę wypadową w okoliczne góry. Wieś założona w 1547 roku przez Danka z Miastka jako “Krzenycze”, jednak prawa miejskie nadano dopiero w 1889 roku. Być może wielu z nas zaciekawią tutejsze uzdrowiska. Pierwsze wzmianki o leczniczych właściwościach krynickich źródeł znajdują się w dziele księdza Gabriela Rzączyńskiego. Natomiast pierwsze naukowe badania wód krynickich przeprowadził jednak dopiero profesor Uniwersytetu Lwowskiego Baltazar Hacquet na zlecenie władz austriackich, które w 1783 roku, a sama opinia była pozytywna. W mieście znajdują się sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, a także odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych, w tym zdrój Główny, Jan, Józef czy Tadeusz. Oprócz tego, że Krynica-Zdrój jest uzdrowiskiem, to zapewnia również inne atrakcje. Przez cały rok zjeżdżają do miasta kuracjusze oraz rodziny z dziećmi. Natomiast zimą, ściągają tutaj głównie amatorzy białego szaleństwa. A co można tutaj zobaczyć? W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na Krynicki Deptak, który znajduje się przy centrum miasta i składa się z Bulwaru Dietla oraz części ulicy Nowotarskiej. Są tutaj także Stare Łazienki Mineralne, Stary Dom Zdrojowy, Stare Łazienki Borowinowe, a także nowoczesna Pijalnia Wód Mineralnych.

Materace Krynica-Zdrój

Urząd Miasta
J. I. Kraszewskiego 7, 33-380 Krynica-Zdrój


tel.: 18 472 55 55

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Niezależnie od celu naszej wizyty w Krynicy-Zdrój, warto już dziś zadbać o właściwy poziom energii. Pomóc w tym może zdrowy sen, który jak się okazuje, odgrywa tutaj najważniejszą rolę. Pozwala nam przede wszystkim na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, a także wpływa na sprawność zarówno pod względem fizycznym, jak i umysłowym. Możemy go stosować po tym, że rano obudzimy się pełni energii, sił i chęci do działania, a charakteryzuje się odpowiednią długością i głębokością, a także wysoką jakością. A jak można zadbać o zdrowy sen? Istnieje kilka możliwości, w tym poprzez unikanie używek w godzinach wieczornych czy spożywanie lekkostrawnej kolacji. Warto również odpowiednio skomponować swoje łózko i zainwestować w materace Krynica-Zdrój. Pamiętajmy jednak, że przy ich wyborze podstawowym warunkiem jest dopasowanie produktu do osobistych preferencji użytkownika.

Materace w Krynica-Zdrój do nabycia także w internecie

Materace Krynica-Zdrój znajdziemy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Druga opcja cieszy się zdecydowanie większym zainteresowaniem, gdyż możemy przejrzeć cały asortyment. Co więcej, każdy model ma swoje specyfikacje, dzięki czemu możemy je porównać między sobą oraz dopasować do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika. W ten sposób każdy z nas może wybrać dla siebie najlepszy model.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Krynica-Zdrój

Bez dwóch zdań nie ma przyjemniejszego uczucia niż zasypianie w ramionach ukochanej osoby. Jednak coraz częściej rano budzimy się niewyspani - dlaczego? Wynika to z niewłaściwie skomponowanego łóżka, dlatego warto już dziś postawić na materace Krynica-Zdrój dla par, które charakteryzują się unikalnymi cechami, takimi jak wysoka elastyczność punktowa oraz możliwość redukcji drgań. Ponadto, przy ich wyborze należy uwzględnić preferencje nie jednej, a dwóch osób. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Krynica-Zdrój

Sypialnia dla nastolatków, singli czy seniorów najczęściej wyposażona jest w łóżka pojedyncze o wymiarach 80x200 cm lub 90x200 cm - w zależności od metrażu sypialni. Aby zagwarantować wysokiej jakości wypoczynek, warto już dziś postawić na materace Krynica-Zdrój. Każdy model charakteryzuje się licznymi własności oraz cechami, wynikającymi z zastosowanego wypełnienia. Z uwagi na to dzieli się je na materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Krynica-Zdrój

W każdej sypialni powinno znaleźć się komfortowe i dopasowane do użytkownika łóżko. Składa się ono z kilku elementów, jednak za najważniejsze uważa się materace Krynica-Zdrój. Dlaczego? Są to modele, które charakteryzują się wykorzystaniem antyalergicznych materiałów. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Uwzględniając osobiste potrzeby i preferencje użytkownika, możemy zagwarantować sobie zdrowy i komfortowy wypoczynek.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Krynica-Zdrój

Każdy z nas wie, że komponując komfortowe łóżko, warto już dziś postawić na wysokiej jakości materace Krynica-Zdrój. Jednak czy to wystarczy? Niekoniecznie, dlatego warto wspomnieć o innych akcesoriach sypialnianych. Najważniejsze funkcje pełnią tutaj kołdry, które gwarantują komfort termiczny, a także poduszki, wspierające górne partie ciała, czyli głowę, barki czy też kręgosłup w odcinku szyjnym. Duże znaczenie mają również wysokiej jakości poszwy, w które ubieramy wyżej wymienione elementy.

Wybrani najlepsi producenci materacy