Materace - Nowy Targ - małopolskie

Nowy Targ leży u zbiegu Białego i Czarnego Dunajca, w środkowej części Kotliny Nowotarskiej, u podnóża Gorców. Dalej na wschód znajdują się Pieniny i Jezioro Czorsztyńskie, na zachód Babia Góra w Beskidzie Żywieckim, a na południe Tatry. Dzięki swojemu położeniu Nowy Targ stanowi dobrą bazę wypadową w okoliczne góry. W 1233 w okolicach obecnego miasta wymieniana jest osada o nazwie Stare Cło lub Długie Pole. Później, w nowym miejscu powstała osada Novum Forum, Neoforum, która w języku polskim zapisywana była jako Nowy Targ lub Nowytarg. Osada została założona przez cystersów ze Szczyrzyca, lokowana na prawie niemieckim w drugiej połowie XIII wieku. Miasto, jako ważny ośrodek handlowy znajdujący się blisko granicy z Węgrami, otrzymywało od królów polskich wiele przywilejów, dzięki czemu rozwijał się handel i rzemiosło. Obecnie Nowy Targ jest centrum handlowym, komunikacyjnym i przemysłowym Podhala oraz południowej części Małopolski. Do zabytków wartych uwagi zalicza się kościół pod wezwaniem św. Anny czy kościół św. Katarzyny, który jest obecnie najstarszym istniejącym kościołem na Podhalu. Znajdują się tutaj liczne szlaki, a także miejsca, w których możemy odpocząć na terenach zielonych. Warto zatem zobaczyć Gorczański Park Narodowy utworzony w 1981 roku oraz Bór na Czerwonem, czyli rezerwat ścisły założony w 1925.

Materace Nowy Targ

Urząd Miasta
Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ


tel.: 18 261 12 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-16:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Bez dwóch zdań, wybierając się na wycieczkę do Nowego Targu, powinniśmy się porządnie wyspać. Niestety, nie zawsze możemy spokojnie przespać całą noc, a rano coraz częściej budzimy się zmęczeni i bez humoru. Jak temu zaradzić? Najlepiej poprzez zapoznanie się z zasadami higieny snu. Wynikają one z ustalonych norm oraz zachowań, którymi poprzez regularne wdrażanie w swoją codzienność, jesteśmy w stanie znacząco poprawić jakość i komfort wypoczynku. Jest to ważne, gdyż odpowiada za regenerację naszego ciała w sposób fizyczny i psychiczny, przez co każdego ranka wstajemy z uśmiechem na ustach, pełni sił i energii. Wpływa również na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, a także wspomaga pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego czy nerwowego. Charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Oznacza to, że każde łóżko powinno być wyposażone w materace Nowy Targ, które spełniają szereg indywidualnych wymagań użytkownika.

Materace w Nowy Targ do nabycia także w internecie

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że znaczną część swojego życia przeznaczamy na zdrowy sen. Z uwagi na to, warto już dziś postawić na wygodne i odpowiednio dopasowane do użytkowania materace Nowy Targ. Można je nabyć zarówno w salonach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Wybierając zakupy online, uzyskujemy dostęp do pełnego opisu oraz parametrów danego modelu. W ten sposób zamówione przez nas modele korzystnie wpływają na zdrowy i spokojny wypoczynek.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Nowy Targ

Sypialnia małżeńska nie może istnieć bez wysokiej jakości podłoża do spania, które zapewnia zdrowy sen nie jednej, a dwóm osobom. Właśnie dlatego warto postawić na materace Nowy Targ, które charakteryzują się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań wywołanych przez drugiego użytkownika. Dla par świetnie sprawdza się zarówno materace hybrydowe, jak i piankowe czy sprężynowe - kwestia zależy od indywidualnych potrzeb obu partnerów.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Nowy Targ

Doskonałym wyborem do każdej sypialni są materace Nowy Targ. Sprawdzą się one zarówno w sypialni osób młodszych, jak i starszych. Na rynku znajdziemy liczne modele, które różnią się między sobą wypełnieniem, gdyż dostępne są materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, a także stopniem twardości czy rozmiarem. Uwzględniając osobiste potrzeby i preferencje, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie zdrowy sen.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Nowy Targ

Bez dwóch zdań szukając komfortowego podłoża do spania, warto postawić na materace Nowy Targ. Wyróżniają się one unikalną budową i wyjątkowymi właściwościami, za które odpowiada nowoczesne wypełnienie. Dzięki niemu na rynku możemy znaleźć materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Przekłada się to na zdrowy wypoczynek, poprzez który jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Nowy Targ

Każdy z nas wie, że o zdrowy i spokojny sen należy w odpowiedni sposób zadbać. Jest to możliwe przede wszystkim poprzez wyposażenie naszego łóżka w materace Nowy Targ. Niestety, często zapominamy o innych, ale równie ważnych akcesoriów sypialnianych. Z uwagi na estetykę oraz higienę wybieramy wysokiej jakości poszwy, w które ubieramy kołdry i poduszki. Zapewniają one kolejno komfort termiczny oraz stabilizację głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Wybrani najlepsi producenci materacy