Materace - Bochnia - małopolskie

Bochnia należy do najstarszych miast Małopolski, a pierwsza wzmianka w źródłach pisanych pochodzi z 1198 roku. Patriarcha Jerozolimy Aymar w piśmie potwierdził darowanie przez rycerza Mikora Gryfitę soli z Bochni klasztorowi Bożogrobców w Miechowie. Odkrycie soli kamiennej w 1248 i powstanie obecnie zamkniętej Żupy bocheńskiej, doprowadziło w 1253 do nadania Bochni praw miejskich przez Bolesława Wstydliwego. Wiąże się z tym legenda o pierścieniu świętej Kingi. Natomiast w drugiej połowie XVI wieku rozpoczął się zmierzch świetności miasta. Było to związane z rabunkową gospodarką złóż solnych, a także pożar w 1561 roku. Na przestrzeni lat Bochnia powoli się odbudowuje, a historię całego miasta reprezentuje wiele zachowanych zabytków. Możemy podziwiać układ urbanistyczny, który pozostaje niezmieniony od XIII wieku. Warto zobaczyć tutaj bazylikę kolegiacką pw. św. Mikołaja, czyli gotycki kościół, który był odbudowany po pożarach oraz dzwonnica. Nie można przejść obojętnie obok dawnego klasztoru dominikanów, który obecnie pełni funkcję muzeum miejskiego. Unikalnego charakteru nadają liczne domy, kamienice czy inne budynki.

Materace Bochnia

Urząd Miasta
Kazimierza Wielkiego 2, 32-700 Bochnia


tel.: 14 614 91 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Niestety, nie każdy z nas wie, jak ważny jest w dzisiejszych czasach zdrowy sen. Charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni sił oraz w dobrym humorze. Zdrowy sen przede wszystkim wpływa na funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. W tym celu warto stosować się do zasad higieny snu, czyli zbiory norm oraz zachowań, których wdrożenie w swoją codzienność pozwoli nam się zdrowo wyspać. Uwzględnia się tutaj odpowiednio zbilansowana dietę, zwiększenie poziomu aktywności fizycznej czy właściwe skomponowane łóżko. W tym przypadku na pierwszym miejscu są materace Bochnia, które wyróżniają się właściwościami antyalergicznymi, unikalną budową oraz wyjątkowymi właściwościami.

Materace w Bochnia do nabycia także w internecie

W sklepach stacjonarnych nie zawsze znajdziemy wysokiej jakości materace Bochnia, które są idealnie dopasowane do naszych osobistych potrzeb i preferencji. Wybierając zakupy online, mamy dostęp do całego asortymentu, a także rzetelnych opisów czy parametrów każdego modelu. Pozwala to na niemal idealne dopasowanie podłoże do spania do użytkownika, a to przekłada się na zdrowy, a także spokojny sen.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Bochnia

Decydując się na materace Bochnia dla par, warto w pierwszej kolejności postawić na modele charakteryzujące się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Wybierając je, warto wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje nie jednego, a dwóch użytkowników. Obejmuje to takie kwestie jak rodzaj wypełnienia, gdyż mamy dostęp do modeli sprężynowych, piankowych oraz hybrydowych. Wówczas są w stanie zapewnić komfortowe warunki oraz zdrowy sen każdemu!

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Bochnia

Wyposażając łóżko do sypialni, stawiamy przede wszystkim na rozmiar. Uwzględnia się tutaj, metraż sypiali, jak i to, kto będzie na nim wypoczywał. Łóżka pojedyncze będą idealnym rozwiązaniem w przypadku pokoju nastolatków singli czy seniorów. Musimy jednak je wyposażyć w materace Bochnia, które gwarantują zdrowy sen. Aby było to możliwe, to warto wyposażyć je w modele dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji, w tym materace piankowe czy materace sprężynowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Bochnia

Każdy z nas po powrocie do domu chce odpocząć w komfortowych warunkach. W tym celu warto postawić na materace Bochnia. Są to unikalne produkty wyróżniające się właściwościami oraz materiałami za nie odpowiadającymi. Wyróżniają się one najlepszymi cechami obu wypełnień, przez co świetnie sprawdza się w sypialni osób mających wysokie wymagania co do poziomu wygody. Możemy postawić tutaj na materace piankowe, sprężynowe lub hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Bochnia

Materace Bochnia to podstawowy element wyposażenia każdego łóżka, jednak nie możemy zapominać również o innych akcesoriach sypialnianych. Do nich zalicza się poduszka, która umożliwia właściwą stabilizację kręgosłupa w odcinku szyjnym, głowy oraz barków. Równie ważnym elementem jest kołdra. Pozwala ona na przyjemne otulenie ciała użytkownika, a także odpowiada za komfort termiczny w chłodne oraz upalne noce. Dla zwiększenia wygody oraz uzyskania higienicznych warunków do wypoczynku zaleca się wybieranie poszwy, które zostały wykonane z naturalnych materiałów.

Wybrani najlepsi producenci materacy