Materace - Niepołomice - małopolskie

Niepołomice leżą w południowej Polsce, w środkowej części województwa małopolskiego i w północnej części powiatu wielickiego. O historycznej przeszłości miasta mówią stare kroniki Jana Długosza, Marcina Bielskiego i Bartosza Paprockiego, zapiski archiwalne, rachunki dworu królewskiego, dowody wizytacji krakowskich biskupów oraz historyczne zabytki - zamek królewski i kościół. Sam początek Niepołomic sięga czasów organizowania się Państwa Polskiego. W XIV wieku ostatni z Piastów król Kazimierz Wielki, wybudował w Niepołomicach zamek myśliwski nad Wisłą i wystawił gotycki kościół. Do zabytków wartych uwagi zalicza się zamek królewski, który dzisiaj jest wizytówką miasta. Obecnie mieści się tutaj Muzeum Niepołomickie oraz Ogrody Królowej Bony. Nie można również pominąć kościół parafialny pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników, Kopiec Grunwaldzki, Rynek czy Ratusz. Za atrakcje w tym mieście uważa się również Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne, które jest jedyną tego rodzaju placówka na południowym wschodzie kraju stworzonym w celu popularyzacja i dydaktyka astronomii. Znajdziemy tutaj także Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa będące obiektem kulturalnym, edukacyjnym, rozrywkowym i szkoleniowym.

Materace Niepołomice

Urząd Miasta i Gminy
Plac Zwycięstwa 13, 32-005 Niepołomice


tel.: 12 250 94 04

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–17:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Coraz większa część z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w dzisiejszych czasach pełni zdrowy i spokojny sen. Mowa tutaj o efektywnym wypoczynku, który opiera się na zniesienie świadomości oraz całkowity bezruch. Charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowana do wieku użytkownika. Można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni energii, a także w dobrym humorze. Dbając o niego, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie prawidłowe funkcjonowania w ciągu dnia, a wraz z biegiem czasu - lepszą i wydajniejszą pracę wielu układów, w tym układu pokarmowego czy nerwowego. W tym celu warto już dziś postawić na zmianę stylu życia oraz odpowiednio skomponowane łóżko. Składa się ono z akcesoriów sypialnianych, składających się z kołdry, poduszki czy poszwy. Jednak najważniejszym elementem są tutaj materace Niepołomice.

Materace w Niepołomice do nabycia także w internecie

Materace Niepołomice to wyjątkowe produkty, które są w stanie zagwarantować nam zdrowy i spokojny wypoczynek. Każdy model powinien spełniać nasze osobiste potrzeby i preferencje. Możemy je zakupić zarówno w salonach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Druga opcja cieszy się o wiele większą popularnością, a wynika to z faktu, iż dostęp do dużo szerszej oferty, która w dodatku posiada rzetelny opis czy dokładne specyfikacje.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Niepołomice

Duża część z nas zastanawia się, jak w jaki sposób możemy zapewnić sobie zdrowy i spokojny sen w łóżku małżeńskim. Świetnie sprawdzą się tutaj akcesoria sypialniane, takie jak kołdry czy poduszki, jednak nie możemy zapomnieć podłożu do spania. Są to materace Niepołomice, które są w stanie sprostać osobistym potrzebom i preferencjom nie jednej, ale aż dwóch osób. Mogą to być modele sprężynowe, jak i piankowe - najważniejsze, aby wyróżniały się dodatkowo wysoką elastycznością punktową.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Niepołomice

Na współczesnym rynku możemy znaleźć łóżka pojedyncze o wymiarach 80x200 cm lub 90x200 cm. Są to stosunkowo wąskie modele, które gwarantują zdrowy i spokojny sen jednej osobie. Decydując się na materace Niepołomice o tym samym rozmiarze, musimy postawić na modele odpowiednio dopasowane do osobistych potrzeb i preferencji. Wszystko z uwagi na fakt, iż w sklepach stacjonarnych i internetowych znajdziemy materace piankowe, sprężynowe lub hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Niepołomice

Bez dwóch zdań każdy z nas chce zadbać o zdrowy i spokojny sen. Pomóc w tym mogą materace Niepołomice, które wyróżniają się wyjątkowym wypełnieniem. To właśnie ono odpowiada za indywidualne właściwości wybranego modelu, a także jest w stanie dopasować się do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika.  Jest to ważne z uwagi na fakt, iż na współczesnym rynku dostępne są materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. 

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Niepołomice

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że komfortowe łóżko to nie tylko materace Niepołomice. Jak się okazuje, ważne są tutaj także inne akcesoria sypialniane, takie jak kołdry. Umożliwiają one na przyjemne otulenie ciała oraz zapewniają właściwy komfort termiczny. Duże znaczenie ma także obecność poduszki, której funkcją jest prawidłowe wspieranie górnych partii ciała, czyli głowy, barków oraz kręgosłupa szyjnego. W dodatku oba te elementy ubiera się w poszwy, odpowiadające za ich ochronę przed zabrudzeniem.

Wybrani najlepsi producenci materacy