Materace - Wadowice - małopolskie

Większość z nas kojarzy Wadowice, w końcu najsłynniejszym mieszkańcem był Karol Wojtyła, który urodził się tutaj 18 maja 1920 roku. Jednak to nie wszystko! Najstarszymi osadami w bezpośrednim sąsiedztwie Wadowic były Roków, a dalej w górę Skawy Mucharz, obie wzmiankowane w 1254. Około 1315 powstało samodzielne księstwo oświęcimskie, a pierwszym księciem został Władysław I oświęcimski. To jemu przypisuje się założenie miejscowości, niewykluczone, że pierwotnie nazwa miejscowości brzmiała “Władowice”. Pierwsza oficjalna wzmianka pojawiła się w 1325 roku, a kolejna - dopiero w 1400. Podczas rządów księcia oświęcimskiego Kazimierza, w 1430 wielki pożar doszczętnie strawił Wadowice. Za zabytki uważa się kościół parafialny - Bazylika Mniejsza Ofiarowania NMP, klasztor Ojców Karmelitów Bosych i Sanktuarium św. Józefa czy koszary 12 Pułku Piechoty. Nie można zapomnieć o Domu Rodzinnym Ojca Świętego Jana Pawła II. Mieści się tutaj muzeum biograficzne papieża Jana Pawła II. Oprócz tego znajdziemy tutaj wiele pomników, w tym pomnik Papieża Jana Pawła II na rynku oraz przy kościele.

Materace Wadowice

Urząd Miejski
plac Jana Pawła II 23, 34-100 Wadowice


tel.: 33 873 18 11

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:00–15:00
wtorek 08:00–16:00
środa 07:00–15:00
czwartek 07:00–15:00
piątek 07:00–15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest zdrowy i spokojny sen. Wynika to z faktu, iż obecnie jesteśmy zapracowani i przeciążeni nadmiarem obowiązków - zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Oznacza to, że już dziś powinniśmy zadbać o energię i właściwą regenerację ciała! W tym celu warto postawić na zdrowy sen, czyli taki, po którym budzimy się wypoczęci, pełni sił oraz w dobrym humorze. Co więcej, charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Przekłada się to na całkowitą regenerację organizmu, a tymi samym prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Nie można również zaprzeczyć, że na dłuższą metę, korzystanie wpływa na właściwą pracę licznych układów, w tym układu immunologicznego, nerwowego oraz pokarmowego. Jednak, aby było to możliwe, to warto już dziś postawić na komfortowe łóżko, czyli takie, które jest wyłączone w materace Wadowice.

Materace w Wadowice do nabycia także w internecie

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że materace Wadowice można kupić na dwa sposoby. Pierwszy to klasyczne rozwiązanie, czyli pójście do sklepu stacjonarnego i wybranie odpowiadającego nam modelu. Jednak coraz większą popularność zdobywają sklepy internetowe. W każdej chwili możemy zobaczyć ofertę, porównać wybrane produkty lub zapoznać się z parametrami. W taki sposób materace Wadowice mogą być doskonale dopasowane do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Wadowice

Nie da się zaprzeczyć, że sypialnia małżeńska nie może pełnić swojej funkcji bez odpowiednio dostosowanego do potrzeb i preferencji obu użytkowników łóżka. Właśnie dlatego warto w pierwszej kolejności postawić na materace Wadowice, które pozytywnie wpływają na zdrowy oraz spokojny sen. Charakteryzują się one głównie wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Warto pamiętać o tym, że najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Wadowice

Łóżko pojedyncze świetnie sprawdza się w sypialni dziecka, nastolatka, singla czy seniora. Są one praktyczne w małych sypialniach, gdyż nie zajmują dużo miejsca. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace Wadowice, które wyróżniają się unikalnym wypełnienie, takim jak nowoczesna pianka lub sprężyny kieszeniowe. Należy pamiętać, że przy ich wyborze najważniejszą rolę odgrywa odpowiednie dopasowanie do osobistych potrzeb i preferencji.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Wadowice

Każdy z nas prowadzi inny styl życia, jednak niezależnie od tego, warto zainwestować w komfortowe oraz wygodne łóżko. W tym celu należy postawić na materace Wadowice, które są niemalże doskonale dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Ma to wpływ na odpowiednie wsparcie kręgosłupa oraz całej sylwetki. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Wadowice

Niestety, mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że wygodne łóżko to nie tylko materace Wadowice, ale także inne akcesoria sypialniane. Uwzględnia się tutaj przede wszystkim kołdry, które przyjemnie otulają ciało użytkownika oraz zapewniają poprawny komfort termiczny. Jest ona związana z właściwie pasującą do niej poszwą. Podobnie jest w przypadku poduszce, tyle że ona odpowiedzialna jest za prawidłowe wsparcie głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Wybrani najlepsi producenci materacy