Materace - Rabka-Zdrój - małopolskie

Miejscowość ta po raz pierwszy pojawiła się w dokumencie Bolesława Wstydliwego z 1254 roku Jan Długosz w formie “Sal in Rabschyca”, co wskazywałoby, że już wtedy rabczańskie solanki były znane i prawdopodobnie wykorzystywane dla potrzeb klasztoru cystersów, na terenie dóbr, których Rabka leżała. Natomiast w wyniku badań przeprowadzonych w 1858 roku przez krakowskiego chemika Adolfa Aleksandrowicza i lekarza Fryderyka Skobla stwierdzono, że miejscowe solanki są jednymi z najsilniejszych solanek jodowo-bromowych w Europie. Jeśli chodzi o zabytki oraz inne atrakcje, to znajdziemy tutaj przede wszystkim drewniany kościół, który obecnie stanowi siedzibę Muzeum im. Władysława Orkana. Warto również zwrócić swoją uwagę na kapliczkę św. Floriana, kościół św. Teresy czy stary cmentarz. Natomiast całymi rodzinami warto udać się do Muzeum Rekordów i Osobliwości czy Muzeum Orderu Uśmiechu. Ponadto wiele cennych eksponatów kultury zagórzańskiej i wołoskiej znajduje się w prywatnym Muzeum Gorczańskim Jana Fudali, znanego w Gorcach oraz na Podhalu malarza i poety.

Materace Rabka-Zdrój

Urząd Miasta
Parkowa 2, 34-700 Rabka-Zdrój


tel.: 18 267 64 40

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–17:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny w dzisiejszych czasach jest zdrowy sen. Mówi się o nim coraz częściej, a wszystko to z uwagi na fakt, iż wpływa na poziom energii, co jest przydatne szczególnie przy zwiedzaniu miejscowości Rabka-Zdrój. Jednak, jak się zdrowo wyspać? W pierwszej kolejności warto już dziś zainwestować w wysokiej jakości materace Rabka-Zdrój oraz inne akcesoria sypialniane, taki jak poduszki czy kołdry. Są one ważne z uwagi na fakt, iż wspomagają właściwe dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała. W efekcie odpowiadają za zdrowy sen, czyli taki, po którym budzimy się wypoczęci, pełni sił oraz w dobrym humorze. Taki sen charakteryzuje się wysoką jakością, odpowiednią długością oraz głębokością. Przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Co więcej, dba o właściwą pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy też immunologicznego.

Materace w Rabka-Zdrój do nabycia także w internecie

Nie da się zaprzeczyć, że wysokiej jakości materace Rabka-Zdrój dostępne są nie tylko w salonach stacjonarnych, ale także w sklepach internetowych. Jak się okazuje, mamy wówczas dostęp do znacznie większej ilości modeli z dokładnymi specyfikacjami i rzetelnymi opisami. W ten sposób z pewnością każdy z nas znajdzie idealnie dopasowany do siebie materace piankowe lub sprężynowe.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Rabka-Zdrój

Wygodne i odpowiednio dopasowane do preferencji użytkownika łóżko wpływa korzystnie na efektywny wypoczynek. Uwagę na to powinny zwrócić przede wszystkim pary, których miejsce do spania musi sprostać wymaganiom nie jednej, a dwóch osób. Oznacza to, że ważnym elementem są materace Rabka-Zdrój. Na ich wybór wpływa nie tylko rozmiar, ale także rodzaj wypełnienia, gdyż materace sprężynowe oraz hybrydowe gwarantują wysoką elastyczność punktową czy też redukcję drgań. Jednak to nie oznacza, że nie możemy zainwestować w modele piankowe!

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Rabka-Zdrój

Bez dwóch zdań materace Rabka-Zdrój są dostępne w różnych wariantach. Najczęściej dzieli się je z uwagi na rodzaj wypełnienia na materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Uwzględniając osobiste potrzeby i preferencje, jesteśmy w stanie znaleźć dla siebie odpowiednie modele. Co więcej, na współczesnym rynku znajdziemy je w wersji węższej, do łóżek pojedynczych oraz szerszej - do łóżek podwójnych!

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Rabka-Zdrój

Tak naprawdę każdy z nas chce się wyspać w komfortowych warunkach. W tym celu warto już dziś postawić na materace Rabka-Zdrój. Są dostępne w kilku wariantach, a wynika to z licznych materiałów, które mogą stanowić wypełnienie - w tym pianka dzieląca się na kilka rodzajów lub sprężyny kieszeniowe. Zapewniają one wyjątkowy komfort w czasie snu, a poprzez uwzględnienie osobistych potrzeb i preferencji - korzystnie wpływają na zdrowy sen.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Rabka-Zdrój

Nie da się zaprzeczyć, że materace Rabka-Zdrój to najważniejsze elementy w każdej sypialni. Nie można jednak zapomnieć o innych akcesoriach sypialnianych. Mowa tutaj o kołdrze, gwarantującej właściwy komfort termiczny oraz przyjemne wrażenie otulenia. Oprócz tego pamiętajmy o poduszkach! Odpowiadają one za właściwe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, barków oraz głowy. Oba te elementy muszą być ubrane w pościel lub inaczej poszwę.

Wybrani najlepsi producenci materacy