Materace - Myślenice - małopolskie

Pierwsza historyczna wzmianka o Myślenicach pojawiła się w latach 1253 - 1258 w Kodeksie Tynieckim i mówiła o umocnieniach obronnych. W tamtym okresie w rejonie miasta istniał system umocnień, tak zwana brona myślenicka, której główną część stanowił zamek w Myślenicach. Kluczową datą w historii osady był rok 1342, kiedy to miała miejsce lokacja miasta, a przywilej lokacyjny nadał Myślenicom król Kazimierz Wielki. Okres świetności zakończył się w 1557 roku, kiedy Spytek Wawrzyniec Jordan przekazał miasto kasztelanii krakowskiej. Centralnym i najważniejszym punktem miasta jest rynek o kształcie zbliżonym do prostokąta z długimi pierzejami. Natomiast na płycie rynku znajdują się dwa symbole miasta - studnia-fontanna „Tereska” oraz pomnik Świętego Floriana. Nie można zapomnieć tutaj również na kościół parafialny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Został zbudowany w roku 1466 w stylu gotyckim, a następnie przeszedł wiele modernizacji, które wniosły wiele elementów architektury renesansowej i barokowej. Swoją uwagę warto skupić na domu Greckim, czyli murowanym budynku wybudowanym pod koniec XVII wieku jako dom zajezdny. Swoją nazwę zawdzięcza goszczeniu licznych kupców ormiańskich, nazywanych wtedy przez miejscowych Grekami, a od drugiej połowy dwudziestego wieku pełni funkcję siedziby Muzeum Regionalnego.

Materace Myślenice

Urząd Miasta i Gminy
Rynek 8/9, 32-400 Myślenice


tel.: 12 639 23 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–15:30
wtorek 07:30–17:00
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Myślenice to ciekawa miejscowość, w której z pewnością spędzimy miło czas. Udając się tutaj na spacer, możemy nacieszyć swoje oczy pięknym otoczeniem, a także odpocząć. Jednak, aby móc mieć energię i dobry humor, to warto w pierwszej kolejności postawić na zdrowy wypoczynek. Charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością, a także długością odpowiednią do wieku. Jesteśmy w stanie rozpoznać go po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni energii czy też w dobrym humorze. Powinniśmy zwrócić na niego uwagę przede wszystkim z uwagi na fakt, iż zdrowy sen odpowiada on za prawidłowe funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia, a także wspomaga regenerację - zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Właśnie dlatego warto zainteresować się i postawić na wysokiej jakości materace Myślenice. Są w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, dzięki czemu gwarantują najlepsze wsparcie kręgosłupa oraz sylwetki.

Materace w Myślenice do nabycia także w internecie

Każdy z nas chce się wyspać w komfortowych warunkach. W tym celu warto już dziś postawić na wysokiej jakości materace Myślenice, które dostępne są przede wszystkim w salonach stacjonarnych. Jednak równie dobrze możemy postawić na modele ze sklepów internetowych. Jest to zdecydowanie lepsza opcja, gdyż możemy zakupić wybrany przez siebie model i to bez wychodzenia z domu. Co więcej, sklep online daje nam dostęp do całego asortymentu, a także rzetelnych opisów każdego produktu.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Myślenice

W sypialniach małżeńskich bez dwóch zdań powinny znaleźć się łóżka dwuosobowe. Najczęściej mają one wymiary 140x200 cm lub 160x200 cm, jednak znajdziemy także szersze modele. Nie zapominajmy jednak, aby wyposażyć je w materace Myślenice, które charakteryzują się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Możemy tutaj postawić na wiele modeli, w tym materace hybrydowe, sprężynowe czy piankowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Myślenice

Na współczesnym rynku znajdziemy przede wszystkim materace Myślenice, które wyróżniają się trzema czynnikami - rodzajem wypełnienia, stopniem twardości i rozmiarem. W przypadku małych sypialni, wyposażonych w łóżka pojedyncze, idealnie sprawdzą się modele 80x200 cm czy 90x200 cm. W zależności od osobistych potrzeb i preferencji możemy postawić na materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Myślenice

Po długim i ciężkim dniu nie ma nic lepszego niż położenie się do wygodnego łóżka. Aby było to możliwe, to powinny być wyposażone w wysokiej jakości materace Myślenice, które są w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Każdy z nich charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami, które wynikają przede wszystkim z wypełnienia, gdyż na współczesnym rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Myślenice

Na komfortowe łóżko składają się głównie materace Myślenice. Są to wyjątkowe produkty, dzięki którym jesteśmy w stanie zagwarantować sobie zdrowy i spokojny wypoczynek. Niestety, coraz częściej zapominamy o innych akcesoriach sypialnianych. Do nich zalicza się przede wszystkim kołdry, poduszki i poszwy, przy których wyborze również powinniśmy pod uwagę wziąć osobiste potrzeby i preferencje użytkownika.

Wybrani najlepsi producenci materacy