Materace - Białogard - zachodniopomorskie

Białogard położony jest na Równinie Białogardzkiej, nad rzeką Parsętą i mniejszą rzeką Liśnicą. Jego nazwa była wielokrotnie notowana w czasie średniowiecza. Pierwsze wzmianki o tym miejscu pochodzą od Galla Anonima. Sam gród został zdobyty dwukrotnie w 1102 i 1107 roku przez Bolesława III Krzywoustego, w 1299 roku książę Bogusław IV nadał istniejącej już osadzie przywilej lokacyjny według zasad regulowanych przez prawo lubeckie. Ciekawa historia tego miejsca nie pozostała bez śladu, jakim są unikalne zabytki. Jednym z nich jest kościół parafialny pod wezwaniem Narodzenia NMP. Stanowi on gotycką budowlę z 1310 roku. Oprócz tego na uwagę zasługuje kościół filialny pod wezwaniem św. Jerzego, pozostałości murów obronnych z XIV/XV wieku oraz Brama Wysoka, inaczej Połczyńska. Białogard to również miejsce urodzenia wielu sławnych osób, w tym Zbigniewa Baranowskiego - olimpijczyka z Rio de Janeiro w zapasach w stylu wolnym. Nie można zapomnieć także o aktorce Annie Chitro czy polskim kajakarzu, Dariuszu Białkowskim.

Materace Białogard

Urząd Miasta
1 Maja 18, 78-200 Białogard


tel.: 94 357 91 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:00-15:00
wtorek 7:00-15:00
środa 7:00-15:00
czwartek 7:00-15:00
piątek 7:00-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Białogard może zaskoczyć zarówno osoby przyjezdne, jak i mieszkańców. Można odkryć tutaj wiele ciekawych miejsc, jednak do tego przyda się energia. Można pozyskać ją na dwa główne sposoby - odpowiednio skomponowany posiłek oraz zdrowy wypoczynek. Druga kwestia charakteryzuje się wysoką jakością, a także odpowiednią długością i głębokością. A dlaczego warto o niego zadbać? Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że zdrowy sen w znaczący sposób wpływa na funkcjonowanie człowieka w ciągu dnia, a nawet usprawnia pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego, immunologicznego czy nerwowego. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż gwarantuje wysoki komfort oraz odpowiada za regenerację całego organizmu, zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Pamiętajmy jednak, aby wyposażyć swoje łóżko w wysokiej jakości materace Białogard, które są w stanie zadbać o efektywny oraz komfortowy wypoczynek.

Materace Białogard do nabycia także w internecie

Wielu z nas kojarzy, że materace Białogard są dostępne przede wszystkim w sklepach stacjonarnych. Jednak, ku zdziwieniu wielu osób, znajdziemy je także w sklepach internetowych, co jest z pewnością wygodniejsze. Mamy tam całodobowy dostęp do całego asortymentu, a każdy model jest rzetelnie opisany. Dzięki temu każdy z nas niezależnie od miejsca zamieszkania czy godzin pracy może wyposażyć w nie swoją sypialnię.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Białogard

Bez dwóch zdań nie ma nic przyjemniejszego niż ciepłe promienie słońca na twarzy oraz ukochana osoba w naszych ramionach. Niestety jednać, wiele par śpiących razem skarży się na nieefektywny wypoczynek, a najczęstszą przyczyną jest nieodpowiednio skomponowana łóżko. Warto tutaj postawić na materace Białogard, które wyróżniają się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Najczęściej zaleca się tutaj materace sprężynowe, których wypełnienie stanowią nowoczesne sprężyny kieszeniowe. Jednak równie dobrym rozwiązaniem będą modele piankowe!

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Białogard

Komfortowe łóżko to przede wszystkim materace Białogard. Odpowiadają one za właściwe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizowanie całej sylwetki. Jest to możliwe przede wszystkim z uwagi na budowę i właściwości, które wynikają z wypełnienia. Obecnie na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Przyczynia się to do najlepszego dopasowania podłoża do anatomicznych kształtów ciała użytkownika.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Białogard

Spokojny i komfortowy wypoczynek? Najlepiej posiać na materace Białogard! Ich unikalna budowa oraz wynikające z niej właściwości gwarantują najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, przez co są w stanie zapewnić wsparcie dla całej sylwetki. Pamiętajmy jednak, aby przy ich wyborze uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje, gdyż na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Białogard

Chcąc się zdrowo wyspać, warto w pierwszej kolejności postawić na materace Białogard. Jednak nie zapominajmy również o innych akcesoriach sypialnianych! Naszą uwagę powinny przykuć przede wszystkim poszwy na kołdry i poduszki, gdyż nie tylko podkreślają aranżacje, ale również zwiększają higieniczne warunki w łóżku. W ten sposób ograniczają obecność alergenów, co przekłada się na wzrost jakości snu. Poza tym łóżko nie byłoby kompletne bez poduszki czy kołdry.

Wybrani najlepsi producenci materacy