Materace - Złocieniec - zachodniopomorskie

Złocieniec leży w południowo-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego nad rzeką Drawą. Uznaje się je za jedno z większych miast na Pojezierzu Drawskim. Jest to miejsce zamieszkiwane od wielu wieków, gdyż na zboczach Góry Rakowskiej odnaleziono cmentarzysko typu urnowego z VII-VI wieku p.n.e., będące najstarszym śladem osadnictwa ludzkiego na obszarze miasta. Pierwsza wzmianka o Złocieńcu pochodzi z 1311 roku, natomiast prawa miejskie posiada od 1333 roku. Możemy spotkać tutaj wiele zabytków, w tym gotycki kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XV wieku. Unikalnego klimatu nadają ruiny zamku z XIII/XIV wieku, XVII/XVIII wieku oraz XIX/XX wieku, które są położone na skarpie. Sam obiekt został zniszczony w 1976 roku. Nie można zapomnieć także o zespole sanitarno-szpitalnym, który stano szpital resortowy położony w sosnowo-bukowym lesie nad jeziorem Kańsko w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Warto odwiedzić także par Żubra, na którego terenie znajdziemy okazałe drzewa, w tym dęby szypułkowe w wieku około 300 lat, graby pospolite w wieku około 200 lat czy też lipy drobnolistne, z czego najstarsza ma 450 lat.

Materace Złocieniec

Urząd Miejski
Stary Rynek 3, 78-520 Złocieniec


tel.: 94 367 20 22

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:00–15:00
wtorek 07:00–15:00
środa 07:00–15:00
czwartek 07:00–16:00
piątek 07:00–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Wielu z nas zastanawia się, skąd poniektórzy ludzie nieskończone pokłady energii do zwiedzania nowych miejsc, pracy czy po prostu wykonywania swoich codziennych obowiązków. Jak się okazuje, wpływa na to wiele czynników, a najważniejszym z nich jest zdrowy i spokojny sen. W tym celu warto wyposażyć swoje łóżko w komfortowe akcesoria sypialniane, takie jak kołdry, poduszki czy poszwy. Natomiast najważniejszym elementem są tutaj materace Złocieniec, które są dopasowane do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika. Pozwoli to na komfortowy sen, w czasie którego nasz organizm może się we właściwy sposób zregenerować. Wówczas rano obudzimy się pełni energii, sił i chęci do działania. Zdrowy sen, bo o nim tu mowa, charakteryzuje się przede wszystkim odpowiednią długością i głębokością, a także wysoką jakością.

Materace Złocieniec do nabycia także w internecie

W internecie mamy dostęp do wielu różnych produktów i to z całego świata! Znajdziemy tutaj również najwyższej jakości materace Złocieniec, które w stanie zagwarantować nam zdrowy, a także komfortowy wypoczynek. Wielu z nas decyduje się na zakupy online z kilku prostych powodów, a za główny uważa się dostęp do całego asortymentu. Pozwala to na jak najlepsze dopasowanie produktu do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Złocieniec

Wiele osób deklaruje, że nie ma nic przyjemniejszego, niż kończenie dnia w ramionach partnera, z którym dzielimy łóżko. Jednak, aby cieszyć się zdrowym i komfortowym wypoczynkiem, warto zadbać o odpowiednie warunki. Oznacza to zainwestowanie w materace Złocieniec. Charakteryzują się unikalnymi cechami, takimi jak wysoka elastyczność punktowa oraz możliwość redukcji drgań. Ponadto, przy ich wyborze należy uwzględnić preferencje nie jednej, a dwóch osób. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Złocieniec

Niezależnie od tego, czy mamy w sypialni duże lub małe łóżko, warto postawić na materace Złocieniec. Wynika to z faktu, iż gwarantują zdrowy i spokojny wypoczynek, co wynika z niemalże idealnego dopasowania do indywidualnych potrzeb, a także preferencji użytkownika. Na współczesnym rynku dostępne są modele, które między sobą różnią się głównie rodzajem wypełnienia oraz stopniem twardości. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, a dzięki dużej różnorodności z pewnością każdy z nas znajdzie coś dla siebie!

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Złocieniec

W dzisiejszych czasach stawiamy głównie na komfort w czasie snu. Nic zatem dziwnego, że wielu z nas inwestuje w materace Złocieniec, które wybiera się na podstawie indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, a każdy z poszczególnych modeli charakteryzuje się innymi właścicielami. Pozwala to na znalezienie najlepiej dopasowanego do nas modelu.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Złocieniec

Nie da się zaprzeczyć, że materace Złocieniec to produkty, które w znacznym stopniu odpowiadają za komfort w czasie snu. Nie możemy jednak zapomnieć również o innych akcesoriach sypialnianych. Ważną funkcję pełnią tutaj kołdry, które gwarantują komfort termiczny, a także poduszki, wspierające górne partie ciała, czyli głowę, barki czy też kręgosłup w odcinku szyjnym. Duże znaczenie mają również wysokiej jakości poszwy, w które ubieramy wyżej wymienione elementy.

Wybrani najlepsi producenci materacy