Materace - Gryfice - zachodniopomorskie

Gryfice leżą w północnej części województwa zachodniopomorskiego, na Równinie Gryfickiej, jednym z mezoregionów Pobrzeża Szczecińskiego. Z badań przeprowadzonych przez niemieckich i polskich archeologów wynika, że ziemia gryficka była zasiedlona w okresie neolitu. Natomiast w II wieku n.e. ziemie pomorskie od Zalewu Szczecińskiego na wschód po rzekę Wieprzę były zasiedlone przez Sidinów. Idąc dalej, we wczesnym średniowieczu tereny ziemi gryfickiej zamieszkiwały plemiona zachodnich Pomorzan. W czasach Mieszka I i Bolesława Chrobrego ziemie te na krótko były przyłączane do państwa polskiego. Miasto prężnie się rozwijało, aż do 1618 roku, kiedy to rozpoczęła się wojna trzydziestoletnia, która przerwała rozwój miasta. Przechodząc do bardziej współczesnych czasów, to teren Starego Miasta z połowy XIII wieku znajduje się w rejestrze zabytków. Znajdziemy tutaj także kościół pw. Wniebowzięcia NMP, pozostałości murów miejskich czy kaplice św. Jerzego. Miasto to ma również swoje symbole. Jest nim flaga, herb oraz logo. Od grudnia 2007 roku dodatkowo odtwarzany jest w Bramie Kamiennej hejnał - i to trzy razy w ciągu doby! Poranny i wieczorny hejnał nawiązuje do średniowiecznej tradycji, kiedy oznajmiał otwarcie i zamknięcie bram miasta, południowy natomiast do Hejnału Mariackiego w Krakowie.

Materace Gryfice

Urząd Miejski
Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice


tel.: 91 385 32 01

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Coraz większa część z nas zastanawia się nad tym, jak zwiększyć poziom swojej energii, aby móc efektywnie wykonywać swoje obowiązki. W tym celu warto postawić na zdrowy styl życia, czyli m.in. zwiększenie aktywności fizycznej oraz spożywanie odpowiednio skomponowanych posiłków. Warto jednak przede wszystkim zwrócić uwagę na efektywny wypoczynek, czyli zdrowy sen. Charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowana do wieku użytkownika. Możemy go z łatwością rozpoznać po tym, że każdego ranka budzimy się wypoczęci, pełni energii, a także w dobrym humorze. Jest on szczególnie ważny, gdyż przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia. Natomiast, na dłuższą metę zdrowy sen wspomaga pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy immunologicznego. Aby było to możliwe, to warto postawić na odpowiednio skomponowane łóżko, które jest wyposażone w materace Gryfice.

Materace Gryfice do nabycia także w internecie

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że wysokiej jakości materace Gryfice są dostępne w sklepach stacjonarnych. Jednak o wiele łatwiej i wygodniej nabywa się je w sklepach internetowych! Z pewnością opcja ta pozwoli nam zaoszczędzić czas, a także mamy dostęp do całego asortymentu. Warto również zaznaczyć, że poprzez dokładne przejrzenie ofert oraz zapoznanie się z parametrami poszczególnych modeli, możemy znaleźć idealne dla siebie podłoże do spania.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Gryfice

Chcąc skomponować komfortowe łóżko małżeńskie, warto w pierwszej kolejności zwrócić swoją uwagę na materace Gryfice. Wynika to z faktu, iż są w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała nie jednego, a dwóch użytkowników! Co więcej, modele dwuosobowe charakteryzują się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Sprawdzą się tutaj zarówno materace hybrydowe, jak i piankowe czy sprężynowe.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Gryfice

Poszukując podłoża do spania do łóżek pojedynczych, warto postawić przede wszystkim na materace Gryfice, które są dostępne w dwóch najpopularniejszych rozmiarach, czyli 80x200 cm oraz 90x200 cm. Oprócz wymiarów różnią się one innymi parametrami, przez co przy wyborze warto uwzględnić przede wszystkim potrzeby i preferencje użytkownika. Być może nie każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę, ale na współczesnym rynku znajdziemy wysokiej jakości materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Gryfice

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że materace Gryfice to świetne rozwiązanie do każdej sypialni. Wyróżniają się one innowacyjną budową oraz nowoczesnym wypełnieniem, przez co na współczesnym rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Pamiętajmy jednak, aby przy ich wyborze uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje użytkownika, gdyż wówczas jesteśmy w stanie zapewnić sobie komfortowy wypoczynek.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Gryfice

Każde komfortowe łóżko powinno być wyposażone w materace Gryfice. W końcu to właśnie one gwarantują najlepsze wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację całej sylwetki. Nie zapominajmy jednak o innych akcesoriach sypialnianych, takich jak kołdry, poduszki czy poszwy. Jak się okazuje, one również są w stanie podnieść jakość i efektywność wypoczynku, a także zwiększają odczuwalny komfort.

Wybrani najlepsi producenci materacy