Materace - Stargard - zachodniopomorskie

Miasto położone jest w północno-zachodniej Polsce, nad rzeką Iną, na wschód od jeziora Miedwie. Leży na pograniczu dwóch krain geograficznych: Niziny Szczecińskiej i Pojezierza Pomorskiego, co daje duże zróżnicowanie typów krajobrazu. Nazwa Stargard ma niewątpliwie pochodzenie słowiańskie i stanowi charakterystyczną dla języka pomorskiego postać nazwy „stary gród”, występującej w różnych formach na całej Słowiańszczyźnie. Inne wytłumaczenie nazwy miasta prezentuje Stampa. Uważa on, że Stargard pochodzi od duńskiej zbitki “stjerne” (gwiazda) i “gade” (brama) tłumaczonej jako “Gwiezdna Brama”. Stargard należy do najstarszych grodów na Pomorzu Zachodnim. Początki jego powstania sięgają VIII-IX wieku, gdy to około 1 km na południe od dzisiejszego centrum rozwinęła się osada Osetno. Jej mieszkańcy przyczynili się do budowy grodu w zakolu rzeki Iny – w okolicy obecnie istniejącej Baszty Białogłówki. Obecnie znajdziemy tutaj wiele zabytków, w tym kościoły, Ratusz czy system obwarowań miejskich, który uwzględnia wiele baszt. Na terenie miasta znajduje się także wiele parków, gdzie odpoczniemy po całym dniu. Być może wielu z nas zdziwi fakt, że poza herbem, flagą oraz logiem, Stargard ma również własny hejnał, swojego patrona, którym jest św. Jan Chrzciciel oraz święto obchodzone jest 24 czerwca, w rocznicę nadania Stargardu w 1243 roku praw miejskich.

Materace Stargard

Urząd Miejski
Hetmana Stefana Czarnieckiego 17, 73-110 Stargard


tel.: 91 578 48 81

Godziny otwarcia:
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–16:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Obecnie nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że człowiek poświęca aż ⅓ swojego życia na sen. Niestety, nie zawsze jego jakość jest zbliżona do zalecanej. Właśnie dlatego już dziś warto zadbać o zdrowy sen, który charakteryzuje się wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni energii i sił. Często także w ciągu dnia towarzyszy nam dobre samopoczucie. Warto to robić, gdyż odpowiada on za prawidłowe funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia oraz prawidłową regenerację zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Co więcej, na dłuższą metę przyczynia się to do poprawy działania wielu układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy też immunologicznego. W tym celu warto już dziś zainwestować w najważniejszy czynnik wpływający na wysokiej jakości wypoczynek, czyli materace Stargard!

Materace Stargard do nabycia także w internecie

Bez dwóch zdań sklepy stacjonarne kojarzą nam się z wysokiej jakości produktami - w końcu możemy je obejrzeć na żywo. Niestety, nie zawsze znajdziemy tam to, czego aktualnie potrzebujemy. Tak jest w przypadku poszukiwań wysokiej jakości podłoża do spania, jakim są materace Stargard. Właśnie dlatego watro postawić na sklepy internetowe, gdyż na stronie znajdziemy rzetelny opis, podane parametry do danego modelu oraz mamy możliwość zapoznania się z całym asortymentem.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Stargard

Chcąc zadbać o zdrowy sen dla siebie oraz partnera, często stawiamy na materace Stargard dla par o wymiarach 160x200 lub 180x200. Dlaczego? Jak się okazuje, są to modele charakteryzujące się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Pod uwagę należy tutaj wziąć indywidualne potrzeby i preferencje, gdyż powinien być w najlepszy sposób dopasowany zarówno do jednej, jak i do drugiej osoby. Obejmuje to takie kwestie jak rodzaj wypełnienia, bo mamy dostęp do modeli sprężynowych, piankowych oraz hybrydowych.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Stargard

Decydując się na łóżka pojedyncze, najczęściej stawiamy na model o wymiarach 80x200 cm lub 90x200 cm. Najczęściej sprawdzają się one u nastolatków, singli oraz seniorów. Możemy wyposażyć je w materace Stargard, które gwarantują zdrowy sen. Aby było to możliwe, to warto wyposażyć je w modele dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji, w tym materace piankowe czy materace sprężynowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Stargard

Bez dwóch zdań wielu z nas szuka komfortowych rozwiązań do swojej sypialni. Z uwagi na to, warto już dziś postawić na materace Stargard, gdyż są to unikalne produkty wyróżniające się właściwościami oraz materiałami za nie odpowiadającymi. Wyróżniają się one najlepszymi cechami obu wypełnień, przez co świetnie sprawdza się w sypialni osób mających wysokie wymagania co do poziomu wygody. Możemy postawić tutaj na materace piankowe, sprężynowe lub hybrydowe.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Stargard

Bez dwóch zdań odkopywaniu skomponowane łóżko to definicja funkcjonalnej sypialni. Właśnie dlatego w dużej mierze swoją uwagę kierujemy na materace Stargard. Jednak nie tylko one wpływają na komfort snu! Do najważniejszych akcesoriów sypialnianych zalicza się poduszka, która umożliwia właściwą stabilizację kręgosłupa w odcinku szyjnym, głowy oraz barków. Równie ważnym elementem wyposażenia łóżka jest kołdra. Pozwala ona na przyjemne otulenie ciała użytkownika, a także odpowiada za komfort termiczny w chłodne oraz upalne noce. Dla zwiększenia wygody oraz uzyskania higienicznych warunków do wypoczynku zaleca się wybieranie poszwy.

Wybrani najlepsi producenci materacy