Materace - Pyrzyce - zachodniopomorskie

Pyrzyce położone są nad Kanałem Młyńskim, na rolniczych terenach Równiny Pyrzycko-Stargardzkiej. Sama nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od prasłowiańskiego apelatyw, oznaczającego gatunek pszenicy. Z czasem nazwa została przeniesiona na pospolite chwasty, por. staropolskie “pyrz”, dziś “perz”. Ma to podkreślać historyczne związki miasta z gospodarką rolną. Osadnictwo w tym rejonie jest bardzo stare, a wzmianki pisane pojawiają się w VIII-IX wieku. W drugiej połowie X wieku Pyrzyce zostały podporządkowane Piastom, ale od XI wieku gród znowu prowadził samodzielną politykę w ramach państwowości pomorskiej. Mimo licznych wojen, które miały miejsce na przestrzeni lat, Pyrzyce długo pozostawały niezdobyte. Najcięższe oblężenie miało miejsce w 1478 r., gdy książę Bogusław X bronił się przed natarciem 10-tysięcznego wojska elektora brandenburskiego Albrechta. Będąc tutaj, warto zwrócić szczególną uwagę na zabytki. Sam teren Starego Miasta się do nich kwalifikuje i jest datowany na XIII wiek. Oprócz tego nie można zapomnieć o pozostałościach murów obronnych z drugiej połowy XIII wieku czy studni św. Ottona. Na uwagę zasługuje także kościół pw. Wniebowzięcia NMP oraz kościół NMP Bolesnej. Zdecydowanie warto także zobaczyć mini tężnie, które powstały we współpracy Geotermii Pyrzyce oraz spółki komunalnej Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne.

Materace Pyrzyce

Urząd Miejski
plac Ratuszowy 1, 74-200 Pyrzyce


tel.: 91 397 03 20

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:00–15:00
wtorek 07:00–15:00
środa 07:00–15:00
czwartek 07:00–15:00
piątek 07:00–15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Wybierając się na wycieczkę do Pyrzyc, bez dwóch zdań powinniśmy się porządnie wyspać. Jednak, czy to możliwe? Jak się okazuje, coraz większa część naszego społeczeństwa nie może efektywnie wypocząć. Właśnie dlatego warto już dziś postawić na zdrowy sen, czyli taki po którym każdego ranka wstajemy z uśmiechem na ustach, pełni sił i energii. Wpływa on na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, a także wspomaga pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego czy nerwowego. Charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Można o niego zadbać na wiele sposobów, w tym poprzez przestrzeganie ustalonych norm oraz zachowań, które opisują zasady higieny snu. Poprzez ich codzienne wdrażanie, jesteśmy w stanie znacząco poprawić jakość i komfort wypoczynku. Jest to ważne, gdyż odpowiada za regenerację naszego ciała w sposób fizyczny i psychiczny. Warto również uwzględnić tutaj komfortowe materace Pyrzyce, które spełniają szereg indywidualnych wymagań użytkownika.

Materace Pyrzyce do nabycia także w internecie

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że znaczną część swojego życia przeznaczamy na zdrowy sen. Właśnie dlatego warto już dziś postawić na dopasowane do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika materace Pyrzyce. Można je nabyć w salonach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych. W ten sposób zamówione przez nas modele korzystnie wpływają na zdrowy i spokojny wypoczynek.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Pyrzyce

Sypialnia małżeńska nie może istnieć bez wysokiej jakości podłoża do spania, które zapewnia zdrowy sen nie jednej, a dwóm osobom. Stawiając na materace Pyrzyce, jesteśmy w stanie zapewnić sobie i partnerowi zdrowy i spokojny wypoczynek. Poszczególne modele charakteryzują się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań wywołanych przez drugiego użytkownika. Dla par świetnie sprawdza się zarówno materace hybrydowe, jak i piankowe czy sprężynowe - kwestia zależy od indywidualnych potrzeb obu partnerów.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Pyrzyce

Bez dwóch zdań świetnym wyborem do każdej sypialni są materace Pyrzyce. Sprawdzą się one zarówno w sypialni osób młodszych, jak i starszych. Na współczesnym rynku są dostępne modele różniące się między sobą wypełnieniem, gdyż dostępne są materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, a także stopniem twardości czy rozmiarem. Uwzględniając osobiste potrzeby i preferencje, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie zdrowy sen.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Pyrzyce

Szukając komfortowego podłoża do spania, warto postawić na materace Pyrzyce. Odznaczają się one unikalną budową i wyjątkowymi właściwościami, za które odpowiada nowoczesne wypełnienie. Dzięki niemu na rynku możemy znaleźć materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Przekłada się to na zdrowy wypoczynek, poprzez który jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Pyrzyce

Każdy z nas ma świadomość, że na zdrowy sen wpływają przede wszystkim materace Pyrzyce. Niestety, często zapominamy o innych, ale równie ważnych akcesoriów sypialnianych. Z uwagi na estetykę oraz higienę wybieramy wysokiej jakości poszwy, w które ubieramy kołdry i poduszki. Zapewniają one kolejno komfort termiczny oraz stabilizację głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Wybrani najlepsi producenci materacy