Materace - Nowogard - zachodniopomorskie

Miasto położone jest na Pomorzu Zachodnim, a jego częściami są dawne miejscowości, czyli Plewniak, Pustać, Radosław, Smużyny i Warnkowo. Cofając się wiele wieków, możemy poznać historię tego miejsca. Otóż w X wieku znajdowała się tu osada rybacko-rolnicza, a przy niej gród opolny leżący na półwyspie nieistniejącego współcześnie jeziora Grodzkiego, umocniony wałem drewniano-ziemnym. Natomiast w 1268 roku po raz pierwszy wzmianka o Nowogardzie jako własności biskupa kamieńskiego znalazła się w dokumencie i wówczas w miejscu grodu wybudowano wówczas zamek obronny.W roku 1309 Nowogard otrzymał przywilej przenoszący go na prawo lubeckie, choć jego mieszkańcy cieszyli się mniejszymi uprawnieniami niż mieszczaństwo w innych miastach pomorskich. Na dowód całej historii znajdziemy tutaj liczne zabytki, które można podziwiać. Do nich zalicza się późnogotycki kościół Wniebowzięcia NMP, obwarowania miejskie fragmenty murów obronnych z XIV wieku, a także wieża ciśnień z 1882 roku oraz ratusz z 1911. Obecnie największą atrakcją turystyczną Nowogardu jest sięgające centrum miasta Jezioro Nowogardzkie.

Materace Nowogard

Urząd Miejski
plac Wolności 1, 72-200 Nowogard


tel.: 91 392 62 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

W dzisiejszych czasach mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa zdrowy i spokojny sen. Wynika to z faktu, iż mamy na głowie za dużo obowiązków i to zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nic zatem dziwnego, że potrzebujemy sporych pokładów energii i nie tylko! Właśnie dlatego nie można zapomnieć tutaj o wdrożeniu zdrowej diety oraz zwiększeniu poziomu aktywności fizycznej. Ważnym aspektem jest tutaj także zdrowy i spokojny wypoczynek. Charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowana do wieku użytkownika. Można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni energii, a także w dobrym humorze. Dbając o niego, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie prawidłowe funkcjonowania w ciągu dnia, a wraz z biegiem czasu - lepszą i wydajniejszą pracę wielu układów, w tym układu pokarmowego czy nerwowego. A jak zadbać o zdrowy sen? Najlepiej poprzez zainwestowanie w materace Nowogard, które są dopasowane do naszych osobistych potrzeb i preferencji.

Materace Nowogard do nabycia także w internecie

Wielu z nas udaje się do salonów stacjonarnych, aby znaleźć podłoże do spania, które sprosta naszym osobistym potrzebom i preferencjom użytkownika. Jednak dla wielu z nas najlepszym rozwiązaniem są sklepy internetowe. Dlaczego? Jak się okazuje, mamy tam dostęp do dużo szerszej oferty, która w dodatku posiada rzetelny opis czy dokładne specyfikacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć materace Nowogard, które będą w stanie zagwarantować nam zdrowy i spokojny wypoczynek.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Nowogard

Sypialnia małżeńska to miejsce, które ma zagwarantować niejednemu, a obu partnerom zdrowy i spokojny wypoczynek. Z uwagi na to, podstawowym elementem są materace Nowogard, które są w stanie sprostać osobistym potrzebom i preferencjom nie jednej, ale dwóch osób. Mogą to być modele sprężynowe, jak i piankowe - najważniejsze, aby wyróżniały się dodatkowo wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Nowogard

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że materace Nowogard różnią się między sobą rozmiarem, stopniem twardości oraz rodzajem wypełnienia. Dzięki temu mogą sprawdzić się w praktycznie każdej sypialni - wystarczy tylko odpowiednio dobrać je do użytkownika. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace piankowe, sprężynowe lub hybrydowe. Musimy jednak pamiętać, że przy ich wyborze należy wziąć pod uwagę osobiste potrzeby i preferencje użytkownika.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Nowogard

Każdy z nas chce zadbać o zdrowy sen i właśnie dlatego warto w pierwszej kolejności zadbać o komfort w czasie wypoczynku. W znacznym stopniu wpływają na to materace Nowogard, które bazują na nowoczesnej piance (materace piankowe), sprężynach kieszeniowych (materace sprężynowe) oraz ich połączeniu (materace hybrydowe). Biorąc pod uwagę osobiste potrzeby i preferencje, jesteśmy w stanie znaleźć dla siebie komfortowe podłoże do spania.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Nowogard

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że nie tylko materace Nowogard wpływają na komfort wypoczynku. Przy komponowaniu łóżka warto również uwzględnić inne akcesoria sypialniane, wśród nich wyróżnia się kołdry. Umożliwiają one na przyjemne otulenie ciała oraz zapewniają właściwy komfort termiczny. Duże znaczenie ma także obecność poduszki, której funkcją jest prawidłowe wspieranie górnych partii ciała, czyli głowy, barków oraz kręgosłupa szyjnego. W dodatku oba te elementy ubiera się w poszwy, odpowiadające za ich ochronę przed zabrudzeniem.

Wybrani najlepsi producenci materacy