Materace - Szczecin - zachodniopomorskie

Miasto leży nad rzeką Odrą oraz jeziorem Dąbie, obejmując część Międzyodrza. Uznaje się, że Szczecin jest najbardziej oddalonym od Warszawy miastem wojewódzkim w Polsce. W VII–VI wieku p.n.e. istniała na tym terenie osada z okresu kultury łużyckiej. Najstarsza osada grodowa w Szczecinie ma metrykę plemienną sięgającą końca VIII wiek. W IX wieku zbudowany został przez książąt słowiańskich gród otoczony fosą, u którego podnóża rozwinęła się osada handlowo-rybacka. Jednak, co można tutaj zobaczyć? Otóż najciekawsze architektonicznie obiekty w Szczecinie można znaleźć na Wałach Chrobrego. Gmachy, które postawiono tu po 1901, w stylu historyzmu, nawiązują do baroku, północnoniemieckiego manieryzmu. Inne, jak np. Muzeum Morskie i Teatr Współczesny zbudowano w stylu secesji i modernizmu. Do zabytków zalicza się tutaj Zamek Książąt Pomorskich. O przeszłości miasta świadczą również pozostałości umocnień miejskich, jak Baszta Siedmiu Płaszczy, Brama Portowa i Brama Królewska. Jest to jeden z około 270 nieruchomy zabytków, dlatego warto sporządzić listę opartą na osobistych preferencjach uwzględniających ciekawe dla ans obiekty. Ponadto, w granicach administracyjnych Szczecina znajdują się niewielkie fragmenty Szczecińskiego Parku Krajobrazowego „Puszcza Bukowa” oraz północna część obszaru specjalnej ochrony ptaków Natura 2000 „Dolina Dolnej Odry”.

Materace Szczecin

Urząd Miasta
plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin


tel.: 91 424 50 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:30–18:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Wielu z nas chce zadbać o zdrowy sen, który jest niezwykle ważny do wykonywania codziennych czynności związanych z życiem zawodowym i prywatnym. Charakteryzuje się on wysoką jakością, odpowiednią głębokością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. W efekcie rano budzimy się wypoczęci, pełni energii oraz w dobrym humorze! Na co dzień zdrowy sen przyczynia się do właściwego funkcjonowania - zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Natomiast na dłuższą metę korzystnie wpływ ana stan skóry, włosów i paznokci, a także wspomaga pracę licznych układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy immunologicznego. A jak można zadbać o zdrowy sen? Przede wszystkim stawiamy tutaj na materace Szczecin, które są odpowiednio dopasowane do naszych osobistych potrzeb oraz preferencji. W ten sposób są one w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika.

Materace Szczecin do nabycia także w internecie

Wielu z nas uwielbia chodzić do sklepów stacjonarnych i oglądać oraz dotykać dostępne tam produkty. Niestety, nie zawsze asortyment jest w stanie dopasować się do naszych aktualnych potrzeb. Decydując się na materace Szczecinek, warto postawić na sklep internetowy. Mamy tutaj dostęp do całego asortymentu, przez co jest większa szansa, że znajdziemy idealny produkt. Co więcej, są one szczegółowo opisane oraz znajdziemy tam ich pełną specyfikację.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Szczecin

Bez dwóch zdań, każda sypialnia dla par powinna być wyposażone w materace Szczecin. Przy ich wyborze należy uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje nie jednego, a dwóch użytkowników. Oprócz stopnia twardości czy rozmiaru każdy model powinien charakteryzować się wysoką elastycznością punktową oraz możliwością redukcji drgań. Na współczesnym rynku znajdziemy wysokiej jakości materace sprężynowe, hybrydowe i piankowe, które są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Szczecin

Łóżka pojedyncze o wymiarach 80x200 cm czy 90x200 cm to produkty, które świetnie sprawdzą się w małej sypialni lub w przypadku nastolatków, singli czy seniorów. Muszą być jednak wyposażone w wysokiej jakości podłoża do spania, jakimi są materace Szczecin. Charakteryzują się licznymi właściwościami wynikającymi z wypełnienia. Z uwagi na to można je podzielić na materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Szczecin

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób stawia na komfort oraz wygodę. Kwestie te należy również uwzględnić przy komponowaniu odpowiednio dopasowanego do nas łóżka. Obejmuje to materace Szczecin, które zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów. To właśnie dzięki nim na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe, które różnią się między sobą stopniem komfortu oraz właściwościami. Nie można również zapomnieć o innych produktach, takich jak kołdry, poduszki czy poszwy.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Szczecin

Tworząc komfortowe łóżko, w pierwszej kolejności stawiamy na materace Szczecin. Jednak jak się okazuje - to nie wszystko! Dużą rolę odgrywają tutaj akcesoria sypialniane, takie jak kołdry, odpowiadające za przyjemne wrażenie otulenia oraz komfort termiczny. Inną propozycją są poduszki, gdyż ich obecność przekłada się na najlepsze wsparcie górnych partii ciała, czyli głowy, barków i kręgosłupa w odcinku szyjnym. Co więcej, nie zapominajmy o poszwach, które pozwalają na zwiększenie higienicznych warunków wypoczynku.

Wybrani najlepsi producenci materacy