Materace - Police - zachodniopomorskie

Police to miejscowość znajdująca się na Równinie Wkrzańskiej nad Odrą i Gunicą w województwie zachodniopomorskim. Początkowo było to osiedle rybacko-rolnicze, w latach 1249–1254 stanowiło własność rycerza Bartłomieja z Polic. Natomiast w 1260 roku książę zachodniopomorski Barnim I nadał Policom prawa miejskie na prawie magdeburskim. Obecnie miasto jest podzielone na cztery nieformalne dzielnice, czyli Stare Miasto, Nowe Miasto, Mścięcino i Jasienica. Można wyróżnić tutaj także cztery nowomiejskie osiedla. Jednak z pewnością ciekawsi nas również, co można tutaj zobaczyć. Otóż znajdują się tutaj kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, który jest neogotycką budowlą. Nie można pominąć gotyckiej kaplicy przykościelnej z XV wieku, która jest pozostałością po średniowiecznym kościele na Rynku Starego Miasta. Znajdują się tutaj także ruiny klasztoru augustianów oraz piękne kamienice z XIX wieku. Police stawiają na relaks w otoczeniu natur, dlatego znajdziemy tutaj parki i skwery. Ciekawymi miejscem jest park Staromiejski, który na środku ma Lapidarium Polickie. Oprócz tego w celach rekreacyjnych można udać się do parku Solidarności lub na skwer Jana Pawła II.

Materace Police

Urząd Gminy
Stefana Batorego 3, 72-010 Police


tel.: 91 431 18 30

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00-16:00
wtorek 7:00-15:00
środa 7:00-15:00
czwartek 7:00-15:00
piątek 7:00-15:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Uznaje się, że człowiek poświęca aż ⅓ swojego życia na sen, czyli około ośmiu godzin dziennie. Bez dwóch zdań potrzebuje go każdy i to bez względu na płeć czy wiek. Nie da się jednak ukryć, że dzieci i nastolatkowie, z uwagi na gwałtowny rozwój, przesypiają znacznie więcej godzin na dobę. W przypadku seniorów - średnia ta jest nieco zaniżona, gdyż wystarczy im od sześciu do siedmiu godzin snu na dobę. Stawiając na zdrowy sen, warto również wspomnieć, dlaczego jest on tak naprawdę ważny. Jak się okazuje, odpowiada on za prawidłowe funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia oraz prawidłową regenerację zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Mowa o nim, gdy rano budzimy się wypoczęci i pełni energii. Charakteryzuje się wysoką jakością, odpowiednią długością oraz głębokością. W tym celu warto postawić na najlepsze warunki do wypoczywania, czyli zainwestować w materace Police.

Materace Police do nabycia także w internecie

Obecnie każdy z nas jest w stanie nabyć materace Police na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest udanie się do sklepu stacjonarnego i wybranie odpowiedniego modelu z dostępnych. Jednak lepszą opcją są sklepy internetowe, gdyż gwarantują one dostęp do całego asortymenty. W ten sposób możemy zapoznać się z parametrami oraz rzetelnym opisem każdego modelu, a w razie wątpliwości - porównać je. Przekłada się to na właściwe dopasowanie modelu do użytkownika.

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Police

Sypialnia małżeńska to miejsce, które dzielimy z partnerem w ciągu dnia oraz w nocy. Oznacza to, że musimy być dopasowana do preferencji obu użytkowników, a także uwzględniać zasady higieny snu. Kwestie te mogą dotyczyć wielu czynników, w tym wystroju wnętrza, jednak w dużej mierze należy zwrócić uwagę na łóżko. Warto wyposażyć je w materace Police, gdyż są w stanie zapewnić parom komfortowy i zdrowy wypoczynek. Modele sprężynowe, piankowe lub hybrydowe charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową sprężystością, możliwością redukcji drgań oraz wysoką elastycznością punktową.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Police

Do łóżek pojedynczych świetnie sprawdzą się modele 80x200 lub 90x200 cm, które zapewnią zdrowy sen w sypialni o mniejszym metrażu lub osobom śpiącym pojedynczo. Wyposażając je w materace Police, jesteśmy w stanie zagwarantować sobie zdrowy i komfortowy wypoczynek. Wszystko to dzięki unikalnemu wypełnieniu, czyli wyjątkowej piance oraz nowoczesnym sprężynom kieszeniowym, są w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Police

Bez dwóch zdań w każdej sypialni powinno znaleźć się wysokiej jakości podłoże do spania. Świetnym rozwiązaniem będą tutaj materace Police, które są w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Pozwala to na najlepszą stabilizację kręgosłupa oraz wsparcie całej sylwetki. W ten sposób są w stanie zapewnić wyjątkowy komfort w czasie snu każdemu, kto odpowiednio dopasuje je do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika. Wynika to z faktu, iż różnią się rodzajem wypełnienia, przez co mamy dostęp do modeli piankowych, sprężynowych lub hybrydowych.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Police

Najważniejszym elementem wyposażenia każdej sypialni są materace Police, które zapewnią nam zdrowy i spokojny wypoczynek. Jednak dodatkowo na komfort w czasie snu wpływają także inne akcesoria sypialniane. Warto tutaj postawić na poduszkę, która odpowiada za właściwe wsparcie kręgosłupa szyjnego, głowy czy barków, a także kołdrę. To właśnie jej przypisuje się przyjemne otulenie ciała oraz komfort termiczny. Oba te produkty ubiera się w specjalne poszwy, chroniące je przed zabrudzeniem.

Wybrani najlepsi producenci materacy