Materace - Drawsko Pomorskie - zachodniopomorskie

Miasto leży nad rzeką Drawą na Pojezierzu Drawskim. Wyróżnia się tutaj takie części Drawska, jak Jankowo, Koleśno, Okrze i Zdroje. Natomiast w jego skład wchodzą dawne miejscowości - Gogółczyn i Kłosy. A jak wygląda historia tego miejsca? Otóż pierwszy gród i osada istniały już od VII wieku, a w X-XII wieku był tu gród pomorski, na granicy z Wielkopolską i zamieszkany przez Polan. Ziemie te zostały włączone do powstającego państwa polskiego przez Mieszka I. Położenie nad Bałtykiem sprzyjało rozwojowi osady przez lata. W 1626 podczas wojny trzydziestoletniej miasto zrujnowali lisowczycy. W 1848 podczas Wiosny Ludów miały miejsce ruchy antymieszczańskie. Historię mogą opowiadać także znajdujące się tutaj budynki, uważane również za zabytki. Do nich zalicza się kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego z XIV/XV i XIX wieku, plebania-dom z około 1800 roku czy neoromański kościół pw. św. Pawła Apostoła z lat 1928–1929. Na sporą uwagę zasługują tutaj także pozostałości murów obronnych z XIV wieku, które przysłużyły się temu miejscu. Ciekawym obiektem jest magazyn soli szachulcowy z około 1700 roku czy liczne domy, nadające unikalnego klimatu.

Materace Drawsko Pomorskie

Urząd Miejski
Generała Władysława Sikorskiego 41, 78-500 Drawsko Pomorskie


tel.: 94 363 34 85

Godziny otwarcia:
poniedziałek 07:00–15:00
wtorek 07:00–15:00
środa 07:00–15:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 07:00–14:00
sobota ZAMKNIĘTE
niedziela ZAMKNIĘTE

Obecnie coraz większą uwagę zwracamy na zdrowy styl życia, który ma znaczący wpływ na stan fizyczny naszego organizmu oraz psychikę człowieka. Warto również wspomnieć tutaj o efektywnym wypoczynku, który jest niezwykle ważny, gdyż pozwala na właściwe funkcjonowanie w ciągu dnia zarówno w sposób fizyczny, jak i psychiczny. Co więcej, na dłuższą metę przyczynia się do usprawnienia pracy licznych układów, w tym układu pokarmowego, nerwowego czy immunologicznego. Co więcej, charakteryzuje się wysoką jakością, odpowiednią gładkością oraz długością dopasowaną do wieku użytkownika. Można go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci, pełni sił i w dobrym humorze. A jak można zadbać o zdrowy i spokojny sen? Liczy się tutaj przede wszystkim odpowiednio skomponowane łóżko, w skład którego wchodzą materace Drawsko Pomorskie.

Materace Drawsko Pomorskie do nabycia także w internecie

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że materace Drawsko Pomorskie można nabyć nie tylko w sklepie stacjonarnym, ale także internetowym. Jest to o wiele wygodniejsza opcja, gdyż wyróżnia się licznymi korzyściami. Przede wszystkim wyróżniają się bogatszą ofertę, przez co o wiele łatwiej jest znaleźć odpowiadający naszym potrzebom i preferencjom produkt. Co więcej, każdy model ma rzetelny opis oraz podane parametry, co znacząco ułatwia dopasowanie ich do siebie!

 • SZYBKA WYSYŁKA
 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE
 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT
 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu

Materace dla par 160x200, 140x200 do kupienia w Drawsko Pomorskie

Urządzając sypialnię małżeńską, warto przede wszystkim skupić się na odpowiednio skomponowanym łóżku. Obejmuje to uwzględnienie takich produktów, jak poduszki, kołdry oraz materace Drawsko Pomorskie. Powinny one odznaczać się wysoką elastycznością punktową, a także możliwością redukcji drgań, jednak pamiętajmy, aby przy ich wyborze uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje nie jednej, a dwóch osób. Obecnie na rynku znajdziemy modele dostępne w wersji piankowe, sprężynowej lub hybrydowej.

Materace do łóżek pojedynczych 80x200, 90x200 do kupienia w Drawsko Pomorskie

Do łóżek pojedynczych o wymiarach 80x200 cm oraz 90x200 cm dedykowane są unikalne materace Drawsko Pomorskie. Możemy tutaj postawić na wiele różnych modeli, które różnią się między sobą przede wszystkim stopniem twardości, wysokością czy też rodzajem wypełnienia. Obecnie na rynku znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe w różnych wariantach. Najważniejsze, aby odpowiednio dopasować je do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika.

Materace dla wygodnych 100x200, 120x200 do kupienia w Drawsko Pomorskie

Sekretem każdej komórkowej i wygodnej sypialni są najwyższej jakości materace Drawsko Pomorskie. Są to produkty, które mogą w niemalże idealny sposób dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Znajdujemy tutaj materace sprężynowe, piankowe i hybrydowe, które między sobą różnią się dodatkowo stopniem twardości czy rozmiarem. Musimy jednak pamiętać o tym, aby przy wyborze uwzględnić osobiste potrzeby i preferencje.

Kołdry, poduszki, poszwy do kupienia w Drawsko Pomorskie

Nie da się zaprzeczyć, że gwarancją zdrowego i spokojnego wypoczynku są przede wszystkim materace Drawsko Pomorskie. Należy jednak pamiętać również o innych akcesoriach sypialnianych, do których zalicza się przede wszystkim kołdry odpowiadające za właściwy komfort termiczny. Oprócz tego nie można zapomnieć o poduszkach, które pozwalają na właściwe wsparcie głowy, barków czy też kręgosłupa w odcinku szyjnym. Oba te elementy wymagają odpowiednio dopasowanej poszwy, gdyż zwiększa ona poziom higieniczności.

Wybrani najlepsi producenci materacy